طراحی دکوراسیون داخلی منزل با ابعاد حدود ۹۰ متر برای یک خانواده کوچک ، می تواند مناسب باشد . اگر به دکوراسیون کلاسیک علاقه مند هستید اما نه دکوراسیون های شلوغ و پر زرق و برق ، در این بخش به سراغ طراحی دکوراسیون داخلی منزلی رفتیم که دارای دیزاین ساده ایست . این منزل در سال ۱۳۹۶ برای زوجی جوان طراحی شده و دارای دو اتاق خواب ، پذیرایی ، آشپزخانه ، حمام و سرویس بهداشتی می باشد . با خانه طرح برای مشاهده سایر تصاویر مربوط به دکوراسیون داخلی این منزل همراه باشید .

نکاتی در مورد طراحی دکوراسیون داخلی منزل ۹۳ متری

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

طراحی دکوراسیون داخلی منزل فوق با رنگ بندی سفید انجام شده است . همین امر نیز باعث شده مبلمان زرشکی استفاده شده در این دکوراسیون ، به شکل کاملا مشهودی ، خودنمایی کند .

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

در طراحی سقف این منزل از ابزار ساده در دور تا دور سقف استفاده شده است . این سبک از طراحی باعث می شود هزینه بالایی بابت اجرای سقف پرداخته نشود .

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

تابلوهای عجیب همیشه توجه میهمانان را به خودشان جلب می کنند . در این تصویر تابلویی از مرغان دریایی را مشاهده می کنید که در حال شکار ماهی هستند .

دکوراسیون منزل شیک

همیشه گفتیم باز هم می گوییم ، استفاده از گل های طبیعی را برای دیزاین منزل فراموش نکنید . یک بار هم شده دور گل های مصنوعی را خط بکشید ! استفاده از گل و گیاهان در فضای منزل موجب تصفیه هوا و حس شادابی و نشاط اعضای خانواده می شود . اگر به دنبال گل های آپارتمانی و سایه دوست هستید می توانید سری به مطلب ۱۰ نمونه از گیاهان و گلهای آپارتمانی سایه دوست بزنید .

دکوراسیون خانه های 90 متری

همانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده می کنید فضای پذیرای و آشپزخانه تنها با یک میز ناهارخوری از یک دیگر جدا شده اند که این موضوع باعث شده فضای حال و پذیرایی بزرگتر نمایش داده شوند .

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

وقتی صحبت از طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک کلاسیک به میان می آید ، پس باید خود را برای دیدن یک آشپزخانه کلاسیک نیز آماده کنیم . طراح آرشیتکت از کابینت های کلاسیک سفید رنگ برای دکوراسیون این آشپزخانه استفاده کرده است .

دیکوریشن خانه

نمایی دیگر از آشپزخانه کلاسیک را مشاهده می کنید .

دیکوریشن خانه

دکوراسیون خانه های 90 متری

دکوراسیون کلاسیک

در طراحی دکوراسیون داخلی منزل ۹۳ متری از دو اتاق خواب نسبتا بزرگ استفاده شده است . طراحی اتاق خواب ها نیز به مانند سایر فضاها ، ساده و مینیمال است.

دکوراسیون خانه های 90 متری

اما در طراحی این اتاق خواب به فضای کمد دیوار توجه ویژه ای شده است . بخشی از بدنه کمد دیواری به صورت تمام آینه طراحی شده تا شخص بتواند به صورت تمام قد خود را در آینه مشاهده کرده و لباس مورد نظرش را انتخاب نماید .

طراحی داخلی ساختمان

یک میز آرایش مخصوص بانوان که برای این اتاق خواب طراحی شده است .

دکوراسیون خانه

نمایی دیگر از اتاق خواب را مشاهده می کنید .

دکوراسیون منزل ساده

نظر شما در مورد طراحی دکوراسیون داخلی منزل ۹۳ متری چیست ؟

تحریریه خانه طرح
منبع: khanetarh – tobiarchitects