اگر به دنبال نقشه ای کامل و جامع در زمینه پلان رستوران میگردید ، خبری خوبی برایتان داریم . ما یک نمونه پلان رستوران برای شما کارابران عزیز آماده کرده ایم . یکی از ویژگی هایی که در این فایل وجود دارد پسوند DWG است که به شما این اجازه را می دهد تا در صورت لزوم تغییراتی در نقشه ایجاد نمایید . قبل از دانلود پلان رستوران پیشنهاد می کنیم ابتدا نقدر و بررسی کوتاهی که در مورد این نقشه گفته شده است را ابتدا خوانده ، سپس در صورتی که مناسب کار و طرح شما بود آن را دانلود فرمایید .

پلان رستوران

توضیحات پلان رستوران

سایت پلان رستوران به شکل مستطیل ، در ابعاد حدودی ۶۷ در ۷۵ متر است که مساحتی بالغ بر ۵۰۰۰ متر مربع می باشد . فرم خود رستوران از دایره و اشکال منحنی تشکیل شده است و در مجموع شامل یک پلان همکف می باشد . معماری رستوران از بخش های مختلفی چون آشپزخانه ، محل بارگیری سبزیجات، گوشت و … سرویس های بهداشتی ، محل های VIP برای مهمانی های ویژه ، کافه تریا ، پارکینگ و … تشکیل شده است . امیدوارم که معرفی این پلان ، برای شما مفید بوده باشه . در پایان نظر خود را در مورد پلان رستوران بیان کنید.

قابل ذکر است این مجموعه شامل ۱ عدد شیت به همراه ( سایت پلان + پلان معماری ) می باشد . جهت مشاهده نقشه ها می بایست بعد از دانلود فایل آن را از حالت فشرده خارج کرده سپس با استفاده از نرم افزار Auto cad با ورژن ۲۰۰۴ یا بالاتر مشاهده نمایید .