پلان آپارتمان مسکونی دو واحده با واحد های غیر همسان می توانند طراحی پیچیده تری نسبت به پلان های تیپ داشته باشند . در این بخش ، پلان آپارتمان مسکونی دو واحده ای را آماده دانلود نمودیم . هر دو این واحد ها به صورت ۲ خوابه طراحی شده اند . پیشنهاد می کنیم قبل از دانلود نقشه ، به توضیحات مختصری که در خصوص این پلان آماده کرده ایم توجه فرمایید .

پلان آپارتمان مسکونی دو واحده

توضیحات پلان آپارتمان مسکونی دو واحده

پلان آپارتمان مسکونی دو واحده در زمینی به مساحت حدودا ۴۱۰ متر مربع ساخته شده است . مساحت این دو واحد در مجموع به حدود ۳۰۰ متر مربع می رسد . یکی از واحد ها حدودا ۱۲۰ متر مربع مساحت دارد و واحد بعدی در حدود ۱۵۰ متر مربع را به خودش اختصاص داده است . هر دو واحد به صورت دو خوابه طراحی شده اند و شامل فضاهایی از جمله ، آشپزخانه ، اتاق خواب ، سرویس توالت ، حمام ، حال ، پذیرایی و نورگیر می شوند .

لازم به ذکر است این مجموعه شامل ۱ عدد شیت به همراه ( پلان اندازه گذاری + سایت پلان + نما + برش + پلان شیب بندی ) می باشد . جهت مشاهده نقشه ها می بایست بعد از دانلود فایل آن را از حالت فشرده خارج کرده سپس با استفاده از نرم افزار Auto cad با ورژن ۲۰۱۰ یا بالاتر مشاهده نمایید . نظر شما در مورد پلان آپارتمان مسکونی دو واحده چیست ؟