نقشه خانه ۱۰۰ متری می تواند در حالت استاندارد به صورت دو خوابه طراحی و ساخته شود. در طراحی خانه های دو خوابه ۱۰۰ متری توجه به حریم خصوصی و عمومی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همچنین بهره گیری از نور خورشید می تواند فضای داخلی را پرنور و دلنشین نماید. در این بخش قصد معرفی نقشه خانه ۱۰۰ متری دو خوابه ای را داریم که دارای طراحی معماری قابل قبولی است . قبل از دانلود این فایل پیشنهاد می کنیم به توضیحات کوتاهی که در این بخش آماده کرده ایم توجه فرمایید.

نقشه خانه 100 متری

توضیحات نقشه خانه ۱۰۰ متری دو خوابه

نقشه خانه ۱۰۰ متری دو خوابه در زمین مستطیلی شکلی به مساحت ۱۵۰  متر مربع طراحی شده است . این خانه در یک طبقه ساخته شده و شامل فضاهای ( اتاق خواب فرزند ، اتاق خواب والدین، سال پذیرایی ، آشپزخانه ، سرویس حمام ، سرویس توالت ، لابی و حیاط خلوت می باشد.

لازم به ذکر است این مجموعه شامل ۴ عدد شیت به همراه ( پلان معماری + سایت پلان + نما + برش + پلان شیب بندی ) می باشد . جهت مشاهده نقشه ها می بایست بعد از دانلود فایل آن را از حالت فشرده خارج کرده سپس با استفاده از نرم افزار Auto cad با ورژن ۲۰۰۴ یا بالاتر مشاهده نمایید . نظر شما در مورد نقشه خانه ۱۰۰ متری دو خوابه چیست ؟