در طراحی دکوراسیون خانه کوچک توجه به استفاده مفید از فضاها (عدم ایجاد فضای پرتی) از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بهره گیری از رنگ های روشن ، استفاده از سبک های معماری مینیمال ، نورپردازی مناسب و … می توانند هر کدام به نوعی در بزرگتر جلوه دادن فضای دکوراسیون خانه کوچک تاثیر گذار باشند. در این بخش از وب سایت خانه طرح به بررسی ۵ منزل کوچک می پردازیم که عکس دکوراسیون خانه ها نیز پیوست این بررسی شده است.

بررسی ۵ دکوراسیون خانه کوچک به همراه (عکس دکوراسیون خانه ها)

دکوراسیون منزل شماره ۱

در طراحی این دکوراسیون خانه کوچک از هارمونی سفید و مشکی استفاده شده. طراحی داخلی به سبک مدرن است و از لوستر هایی استفاده شده که شما را به یاد عروس دریایی می اندازد! برای میز کانتر و بخشی از فضای کابینت از متریالی شبیه به سنگِ مرمر استفاده شده تا فضای داخلی لوکس و لاکچری دیده شود. عکس دکوراسیون خانه فوق را ادامه مطلب مشاهده فرمایید.

دکوراسیون خانه کوچک

دکوراسیون آشپزخانه کوچک

دیزاین خانه های کوچک

دکوراسیون پذیرایی کوچک

چیدمان منزل کوچک

دیزاین خانه های کوچک

دکوراسیون منزل شماره ۲

طراحی این منزل به سبک مدرن و کاملا مینیمال است. بهره گیری از نور مخفی ، لوستر چوبی و هارمونی روشن از ویژگی های شاخص این منزل کوچک است. فضای داخلی به قدری کوچک است که آرشیتکت پروژه ، برای بزرگتر جلوه دادن فضای داخلی سعی کرده فضای اتاق خواب و نشیمن را با یک پرده  از یکدیگر جدا کند. شاید بهتر بود در جهت حفظ حریم خصوصی از یک درب پارتیشنی ترجیها شیشه ای با قابلیت باز و بسته شو استفاده میشد! در ادامه مجموعه کامل عکس دکوراسیون خانه فوق را مشاهده فرمایید.

عکس دکوراسیون خانه

دکوراسیون خانه کوچک

طراحی خانه های کوچک

عکس دکوراسیون خانه

طراحی آشپزخانه کوچک

دکوراسیون خانه کوچک

دکور خانه کوچک

دکور خانه کوچک

دکوراسیون داخلی منزل کوچک

دکوراسیون خانه های کوچک

دکوراسیون منزل شماره ۳

ترکیب دو رنگِ کِرم و قهوه ای در طراحی دکوراسیون خانه کوچک از محبوبیت بالایی نزد مردم برخوردار است. در طراحی این خانه کوچک کمی از حال و هوایِ مینیمال دو پروژه قبل فاصله گرفته شده و شاهد بهره گیری از پنل های سه بعدی برای فضای پشت میز تلویزیون هستیم. رنگ سبز موجب نشاط و سر زندگی افراد می شود. به همین دلیل آرشیتکت تصمیم گرفته از این رنگ (سبز) در قالب متریال چوب پلی گلاس برای فضای بین کابینت ها استفاده کند.

دکوراسیون خانه کوچک

دکوراسیون خانه کوچک

عکس دکوراسیون خانه

چیدمان منزل کوچک

عکس دکوراسیون خانه

دکوراسیون منزل شماره ۴

اگر رنگ صورتی کالباسی را دوست دارید احتمالا طراحی داخلی این منزل کوچک مورد سلیقه شما واقع خواهد شد. بهره گیری از این رنگ در بخش هایی از آشپزخانه ، اتاق خواب و نشیمن به چشم می خورد. این منزل کوچک به صورت ۱ خوابه و به سبک مدرن طراحی شده و در یرای دیزاین سقف از متریال کناف استفاده شده . در بخش آشپزخانه یک میز کانتر ۲ نفره به چشم می خورد و گویای این موضوع است که این خانه مناسب برای یک زوجی جوان است.

دکوراسیون منزل کوچک

عکس دکوراسیون خانه

مدل اپن آشپزخانه کوچک

دکوراسیون منزل شماره ۵

دکوراسیون شماره پنج مربوط به طراحی داخلی منزلی یک خوابه است که از هارمونی کِرِم و قهوه ای برای کلیه فضاها استفاده کرده است. در بخش کمد دیواری از پنل شیشه ای استفاده شده تا فضای داخلی اتاق خواب کمی بزرگتر جلوه کند. فضای آشپزخانه بسیار کوچک است به همین دلیل آرشیتکت تصمیم گرفته از ام دی اف های گلاس با رنگِ سفید برای کابینت های آشپزخانه استفاده کند. بهره گیری از رنگ سفید به کابینت ها خلاصه نشده و حتی برای فضای بین کابینت ها نیز از سرامیک سفید استفاده شده. این آشپزخانه دارای یک میز کانتر دو نفره برای صرف صبحانه است.

دکوراسیون پذیرایی کوچک

دکوراسیون خانه کوچک

دکوراسیون داخلی منزل کوچک

دکوراسیون منزل کوچک

دیزاین اتاق خواب کوچک

طراحی خانه های کوچک

دیزاین اتاق خواب کوچک

نظر شما در مورد ۵ مدل طراحی دکوراسیون خانه کوچک چیست؟ عکس دکوراسیون خانهِ کوچکِ مورد سلیقهِ شما در کدام شماره بود؟ مثل همیشه منتظر دیدگاه شما عزیزان هستیم.

تحریریه خانه طرح
منبع : khanetarh – behance