دکوراسیون منزل نئوکلاسیک تلفیقی از دو سبک مدرن و کلاسیک است. اگر بین سبک مدرن و کلاسیک گیر کرده اید و نمی توانید یکی از این دو را انتخاب کنید، پیشنهاد می کنیم نیم نگاهی به سبک معماری نئوکلاسیک داشته باشید. در این بخش قصد داریم شما را با جدیدترین سبک از دکوراسیون منزل نئوکلاسیک آشنا کنیم. اگر شخصیتی خاص و هنری دارید و یا برای دیزاین منزل خود به سبک های خاص و منحصر هستید دیدن این پروژه را از دست ندهید.

بررسی دکوراسیون منزل نئوکلاسیک

دکوراسیون منزل نئوکلاسیک

چیزی که در نگاه اول توجه بیننده را به خودش جلب می نماید ، دیواری با ترکیبی از دو متریال چوب و آینه است که به صورت منقطع اجرا شده و پس زمینه ای برای به نمایش گذاشتن مبلمان است.

سبک نئوکلاسیک در مبلمان

طراح آرشیتکت به این موضوع اکتفا نکرده و از یک قاب عکس بزرگ با طراحی ساده و مینیمال بهره برده تا فضای منزل را هنری جلوه دهد.

دکوراسیون منزل نئوکلاسیک

استفاده از خطوط عمودی مدرن در کنار قاب هایی از جنس معماری کلاسیک ، دکوراسیون منزل نئوکلاسیک را رقم زده است.

سبک نئوکلاسیک در مبلمان

بهترین مبلمان برای دکوراسیون منزل نئوکلاسیک می تواند به مانند مبلمان همین منزل باشد. اگر به دنبال یک فرش مناسب برای دیزاین منزل نئوکلاسیک خود هستید ، از فرش های بدون نقش استفاده نمایید. (همانند تصویر بالا)

دکوراسیون نئوکلاسیک پذیرایی

بخشی از دیوار نشیمن که با قاب های کلاسیک تزئین شده ، توسط یک پنل دیواری مدرن با تکسچر ماربل احاطه شده و این فضا به محلی برای نصب تلویزیون دیواری بدل شده است.

معماری نئوکلاسیک

دیدگاه شما در مورد دکوراسیون منزل نئوکلاسیک چیست؟ دیدگاه خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

تحریریه خانه طرح
منبع : khanetarh – tawazon_architects