طراحی ساختمان های یک طبقه موضوعی است که بسیاری از طراحان با آن مواجه می شوند . اگر شما هم از کسانی هستید که به دنبال پلان ساده ساختمانی یک طبقه هستید موضوع این بخش را به خواسته شما اختصاص داده ایم . در این بخش یک پلان ساختمان یک طبقه بتنی را برای شما کاربران خانه طرح آماده دانلود کردیم . قبل از دانلود نقشه توضیحاتی مختصر در خصوص این نقشه مسکونی بیان می کنیم .

پلان ساختمان یک طبقه

توضیحات پلان ساختمان یک طبقه

ابتدا به توضیح نقشه معماری می پردازیم . سایت پلان این ساختمان در نبش تقاطع دو خیابان ۱۶ متری قرار دارد و مساحتی در حدود ۱۶۰ متر مربع دارد . مساحت زیربنای ساخت ۹۰ متر مربع می باشد . این بنا دارای یک طبقه همکف و طبقه اول می باشد . در طبقه همکف شاهد فضاهای پارکینگ ، انباری و تاسیسات هستیم و در طبقه اول این بنا نیز فضاهای آشپزخانه ، ۲ اتاق خواب ، حمام و توالت به چشم می خورد . نوبت به نقشه های سازه می رسد . نقشه های سازه دارای پلان فونداسیون ، پلان ستونگذاری ، پلان تیرریزی ، جزئیات آرماتور گذاری دال پله ، و سایر جزئیات اجرایی دیگر می باشد . در پایان نظرات خود را در پیرامون پلان ساختمان یک طبقه بتنی مطرح کنید .

جزئیات نقشه

این مجموعه (پلان ساختمان یک طبقه بتنی) شامل ۲ عدد شیت به همراه ( شیت کامل نقشه های معماری + شیت کامل نقشه های سازه ) می باشد . جهت مشاهده نقشه ها می بایست بعد از دانلود فایل آن را از حالت فشرده خارج کرده سپس با استفاده از نرم افزار Auto cad با ورژن ۲۰۰۴ یا بالاتر مشاهده نمایید .