اگر به دنبال دانلود متریال چوب برای ۳ds max  ویژه موتور رندرینگ vray هستید لینک درستی را انتخاب کرده اید !!! با توجه به نیاز طراحان معمار و گرافیست ها بر آن شدیم یک مجموعه کامل و کاربردی از متریال چوب را برایتان آماده کنیم . قبل از دانلود متریال ها می توانید توضیحاتی مختصر در خصوص این فایل مشاهده نمایید .

دانلود متریال چوب وی ری

توضیحات دانلود متریال چوب

فایل ارائه شده مخصوص متریال دهی برای موتور رندرینگ vray  است . با توجه به بالا بودن حجم فایل متریال ، تیم معماری خانه طرح با فشرده سازی حرفه ای این فایل ها و رساندن آن به حجم تنها ۳ مگابایت راه را برای دانلود متریال چوب فراهم و آسان ساخته است . پس اگر به دنبال یک مجموعه کاربردی از متریال چوب ویژه vray هستید حتما این مجموعه را امتحان نمایید . البته این نکته را نیز خاطرنشان شویم که استفاده از متریال های آماده در همه جا توصیه نمی شود ! چرا که در بعضی از موارد نیاز به جزئیات بسیار دقیق و یا بسیار سطحی است و نیاز به این است که متریال مورد نظر را خود بسازید . امید است که این بسته متریل مورد رضایت و استقبال شما کاربران ، قرار گیرد .

این مجموعه شامل ۲۵ متریال کاربردی وی ری می باشد . جهت مشاهده متریال می بایست بعد از دانلود ، فایل ها را از حالت فشرده خارج کرده و استفاده نمایید . در پایان باعث خرسندی ماست که نظرات ارزشمند خود را در مورد دانلود متریال چوب برای خانه طرح ارسال نمایید .