طراحی خانه یک خوابه با دکوراسیون بنفش می تواند یک ایده منحصر به فرد و صد البته جسورانه باشد! معمولا از رنگ بنفش در دکوراسیون های لوکس و لاکچری استفاده می شود. رنگ بنفش می تواند در دکوراسیون هایی با هارمونی روشن یا تیره ، مدرن یا کلاسیک، به خوبی خود را مطابقت دهد. در ادامه به بررسی دکوراسیون خانه یک خوابه  ای می پردازیم که از رنگ بنفش در قالب نورپردازی استفاده کرده است.

بررسی دکوراسیون خانه یک خوابه با دکوراسیون بنفش

خانه یک خوابه

این خانه یک خوابه دارای یک نشیمن جمع و جور است که با بهره گیری از نور های خطی و ال ای دی توانسته رنگ بنفش را در قالب این دکوراسیون استفاده نماید.

دکوراسیون منزل بنفش

وقتی دکوراسیون بنفش داریم ، جای یک بونسای با گل های بنفش ، احساس می شود. در اینجا، طراح پروژه به این موضوع توجه کرده و از یک بونسای گل کاغذی با گلدانی خاص و منحصر به فرد که ویژه دکوراسیون های مدرن می باشد استفاده کرده است.

دکوراسیون آشپزخانه بنفش

فضای بین کابینت ها به صورت صخره ای و با رنگ بنفش طراحی شده است. کابینت ها نیز به سبک مدرن و دو رنگ طراحی شده اند که ترکیب این دو رنگ (رنگ چوب و طوسی) در کنار فضای صخره ایِ بینِ کابینت ها، معماری لوکس و منحصر به فردی را رقم زده است.

دکوراسیون بنفش

این خانه یک خوابه، برای خانواده دو نفره طراحی شده که با وجودِ میز کانتر می توانید از دو میهمان پذیرایی به عمل آورید.

دکوراسیون پذیرایی بنفش

در کف سازی از پارکت رنگ چوبِ روشن استفاده شده و بر همین اساس، آرشیتکت پروژه از مبلمان مدرن با رنگ تیره برای فضای نشیمن بهره برده است.

دکوراسیون اتاق خواب بنفش

به اتاق خواب مستر می رسیم، جایی که همان الگویی صخره ای که در فضای بین کابینت ها شاهده بودیم این بار در فضای پشت تخت خواب نیز تکرار شده است. طراح آرشیتکت از نور مخفی بنفش بر روی دیواره صخره ای استفاده کرده که بازتاب شگفت انگیزی را خلق کرده است.

دکوراسیون یاسی

حتی در انتخاب تابلو عکس نیز برای این دکوراسیون بنفش توجه ویژه ای شده است.

دکوراسیون بنفش

این خانه یک خوابه دارای یک اتاق خواب مستر است که در درون این اتاق خواب سرویس بهداشتی قرار دارد. در فضای سرویس بهداشتی نیز الگوی صخره ای به همراه نور مخفی بنفش استفاده شده است.

خانه بنفش

در تصویر بالا نمایی از جکوزی را مشاهده می کنید که از نور مخفی بنفش استفاده شده است.

دکوراسیون خانه یک خوابه

دیدگاه شما در خصوص خانه یک خوابه با دکوراسیون بنفش چیست؟ آیا طراحی این منزل برای شما جذاب به نظر می رسد؟ دیدگاه خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

تحریریه خانه طرح
منبع : khanetarh – behance