یک خانه شیک و باکلاس با دکوراسیون لوکس با طراحی منحصر به فردی همراه است. در این بخش ، خانه لوکسی را بررسی می کنیم که در بخش های مختلف طراحی داخلی ، از رنگ های های کرم ، قهوه ای ، یاسی ، طلایی ، صورتی ، آبی و سبز استفاده کرده است. لازم به ذکر است این ساختمان در دبی اجرا شده است. با خانه طرح همراه باشید.

تصاویر خانه شیک و باکلاس با دکوراسیون لوکس را ببینید

در بخش فضای نشیمن شاهد ترکیب سه رنگ کرم قهوه ای و یاسی هستیم. سبکی که برای طراحی داخلی این دکوراسیون لوکس استفاده شده ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک است. یکی از شاخصه ای جذاب در فضای نشیمن ، دیواره پشت مبلمان است که از ترکیب آینه کاری و کاغذ دیواری استفاده شده است. سقف به نسبت ساده طراحی شده و یک نور مخفی دورتادور فضای نشیمن را احاطه کرده است.

خانه شیک و باکلاس

شيك ترين دكوراسيون منزل

منزل شیک ایرانی

دکوراسیون لوکس

مدل خانه شیک

تصاویر فضای ناهارخوری

در فضای ناهار خوری یک میز ۶ نفره در نظر گرفته شده که متناسب با تعداد اعضای خانواده است. برای این بخش از میز و مبلمان با پایه های استیل طلایی استفاده شده که حس لوکس بودن فضای ناهارخوری را دو چندان کرده است. درست همان الگویی که در دیواره پشت مبلمان نشیمن شاهد هستیم در فضای ناهارخوری با مقیاس کوچک تکرار شده است.

دکوراسیون لوکس

خانه شیک و باکلاس

تزیینات شیک منزل

تصاویر فضای آشپزخانه

تکسچر سنگ مرمریت در دکوراسیون لوکس از جایگاه ویژه ای برخوردار است. در طراحی فضای بین کابینت ها و کف سازی آشپزخانه از تکسچر طرح مرمر در قالب سرامیک استفاده شده. بدنه کابینت ها ساده اما در عین حال متفاوت است و این موضوع باعث شده طراحی داخلی آشپزخانه در عین حال که ساده و مینیمال است اما حس یک دکوراسیون لوکس را به شما منتقل کند.

خانه شیک و باکلاس

خانه آپارتمانی شیک

خانه های شیک

تصاویر اتاق خواب والدین

خواب والدین با ترکیب دو رنگ کرم و قهوه ای طراحی شده. در طراحی این مدل از اتاق خواب ها (خواب هایی با هارمونی تیره) نیاز به پنجره های بزرگ و سرتاسری برای تامین نور مورد نیاز برای اتاق خواب است که خوشبخانه در طراحی این اتاق خواب به این موضوع توجه شده است.

خانه مدرن و شیک

خانه های ساده و شیک

عکس خانه ساده و شیک

شیک ترین خانه

خانه زیبا و شیک

تصاویر اتاق خواب فرزند دختر

خانه شیک و باکلاس به سلایق اعضای خانواده اهمیت می دهد. طراحی اتاق خواب دختر خانواده کاملا حال و هوای دخترانه دارد. هارمونی سفید و صورتی کالباسی در طراحی داخلی این اتاق خواب مورد استفاده قرار گرفته و آرشیتکت سعی کرده فضای اتاق خواب را کمی فانتزی و رویاپردازانه طراحی کند.

دکوراسیون منزل شیک

دیزاین خانه شیک

عکس خانه های شیک

سقف خانه شیک

دکوراسیون منزل ساده و شیک

خانه ی شیک

دیزاین منزل شیک

تصاویر اتاق خواب کودک

اتاق خواب کودک (پسر) با ترکیبی از دو رنگ قالبِ (سبز کبریتی و سفید) طراحی شده است.

خانه های آپارتمانی شیک

خانه های مدرن و شیک

تصاویر اتاق کار و میهمان

در تصاویر زیر دیزاین اتاق کار و میهمان را مشاهده می کنید که در قالب یک اتاق طراحی شده است.

طراحی منزل شیک

خانه های شیک و لوکس

تصاویر سرویس حمام

سرویس حمام با هامونی کرم ، قهوه ای و طلایی دیزاین شده و حس یک دکوراسیون لوکس را به کاربر منتقل می کند.

چطور خانه ای شیک داشته باشیم

دکوراسیون لوکس

دکوراسیون شیک منزل

مدل خانه های شیک

عکس خانه شیک

خانه شیک و ساده

تصاویر سرویس توالت

در آخرین فضا به سرویس توالت می رسیم ، فضای بین سینک دستشویی و توالت فرنگی با یک پنل شیشه ای جدا شده است. طراحی این فضا ساده و مینیمال است و از رنگ کرم و سبز مغز پسته ای برای رنگ بندی سرویس توالت استفاده شده است.

چیدمان منزل شیک

عکس خانه های ساده و شیک

دیدگاه شما در خصوص خانه شیک و باکلاس با دکوراسیون لوکس چیست؟ آیا طراحی این خانه می تواند رضایت شما را جلب کند؟ دیدگاه خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

تحریریه خانه طرح
منبع : khanetarh – antonovich-design