آیا می‌خواهید چیدمان اتاق خواب خود را تغییر دهید؟ یا شاید به دنبال طراحی کامل دکوراسیون اتاق خواب خود هستید . این مطلب درباره الهام گرفتن است و در این راستا لیستی از ۴۰ نمونه اتاق خواب با سبک های متفاوت را جمع آوری کرده ایم که بازه ای بزرگ از سبک های معاصر تا کلاسیک، التقاطی تا مینیمال، و هرچیزی در این بین را برای هر سلیقه ای شامل می شود. اگر به دنبال ایده های خلاقانه برای دیوارها هستید، یا تخت خواب های متفاوت و یا حتی اگر به دنبال رنگ های هماهنگ و آرایه های جدید در چیدمان هستید، مطمئن باشید که ایده های با ارزشی را در میان این ۴۰ مدل دکوراسیون اتاق خواب پیدا خواهید کرد .

نگاهی به ۴۰ مدل دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب مدرن

۱- نقوش هندسی، نور های دراماتیک و دکوراسیون منحصر به فرد ، همه این ها ، دکوراسیون اتاق خواب فوق را به یک نمونه بی نظیر تبدیل کرده است .

دکوراسیون اتاق خواب عروس

۲- ظروف پیچیده و ظریف ساخته شده از آهن، این اتاق خواب کلاسیک را سبک تر از هوا نشان می دهد . گیاهان داخل سالن کمک می کنند تا فضای خارج به داخل بیاید.

عکس اتاق خواب

۳- با چنین پس زمینه ای، فضای داخلی خانه فقط جای قدم زدن است – مبلمان ، راحت و شیک است بدون آن که در تقابل با منظره بیرون باشد .

دکوراسیون اتاق خواب عروس

۴- این دکوراسیون اتاق خواب یک رویکرد ساده با استفاده از آرایه های طبیعی برای مطابقت با بالکن سرسبز با گیاهان آویزان و درختان گلدانی دارد .

دکوراسیون اتاق خواب

۵- مبلمان بی نظیر و منحصر به فرد باعث می شود این دکوراسیون اتاق خواب از سایر اتاق ها متمایز شود.

دکوراسیون اتاق خواب عروس

۶- این فضای خلاقانه دارای ویژگی های مینیمالیستی و قاب پنجره های منحصر به فردیست .

طراحی اتاق خواب

۷- قاب پنجره و نیم طبقه عمیق ،  یک چیدمان دراماتیک برای موسیقی درآم را ارائه می دهد – گاهی اوقات بهترین طراحی داخلی برای نوازندگان این است که فضای گسترده ساده ای برای کار آنان بگذاریم.

دکوراسیون اتاق خواب

۸- دیزاین این فضا از خانه های صرفا منظره ای ، دور شده است . با توجه به نور های مصنوعی و مخفی استفاده شده در اتاق خواب، خود این فضا یک تصویر دیدنی برای افراد ایجاد می کند .

دیزاین اتاق خواب

۹- در اینجا گونه ای دیگر از پانل های دیواری را مشاهده می کنید . اگر چه این اتاق دارای مقدار زیادی روشنایی قوی است، اما این پانل ها بیشتر برای ایجاد احساس آرامش در شب هستند.

دکوراسیون اتاق خواب عروس

۱۰- این پانل های دیواری مجهز به نور LED برای ایجاد نور مصنوعی نیستند ، اما جنس پنل های دیواری به شکلیست که به طرز شگفت انگیزی نور را از پنجره می گیرند و در پشت تخت باعث ایجاد نور مخفی می شوند .

دکوراسیون اتاق خواب

۱۱- در طراحی دکوراسیون اتاق خواب  از لایه های چندگانه برای اهداف متفاوتی از جمله نورمخفی استفاده شده است . آباژورهای آویزان پلاستیکی و منحصر به فرد ، به عنوان روشنایی، با نورپردازی منحصر به فرد مورد استفاده قرار گرفته اند .

دیزاین اتاق خواب

۱۲- ایده های بیشتری برای نورپردازی نیز وجود دارد ! پانل هایی با نور پس زمینه ، روشنایی فوق العاده ای را برای فضای بالای تخت را فراهم می کند .

اتاق خواب مدرن

۱۳- در این اتاق خواب مدرن کمبود نور وجود ندارد. همه نگاه ها به هندسه فوق مدرن دیواره ی بالای تخت معطوف است .

دکوراسیون اتاق خواب

۱۴-  این اتاق خواب دارای یک دیواره چوبی براق و ظریف است که جذابیت طبیعی بودن و حس گرمابخشی را به فضای داخلی اضافه کرده است .

اتاق خواب مدرن

۱۵- این بافت اجازه می دهد تا بالین چوبی و پانل ها در مرکز توجه قرار گیرند. یک نوار نازک آینه ای این چیدمان را از بقیه جدا می کند.

دکوراسیون اتاق خواب

۱۶- سنگ مرمر یک راه حل جالب برای دیزاین اتاق خواب های لوکس است ! این متریال بسیار براق است و یک راه عالی برای منعکس کردن نور خورشید از پنجره های عظیم در سمت راست اتاق می باشد .

اتاق خواب مدرن

۱۷- در تصویر بالا دکوراسیون یک اتاق خواب لوکس را مشاهده می کنید . در طراحی دیوار از سنگ مرمر سفید به همراه قاب های برنجی طلایی رنگ در بخش های مختلف اتاق خواب استفاده شده است .

عکس اتاق خواب

۱۸- این اتاق خواب سیاه و سفید حتی پانل های دیواری بلند نیز ندارد – منحصر به فرد ترین قسمت طراحی، تخت خواب آن است.

تزیین اتاق خواب

۱۹- یکی از مزایای اتاق خواب های به سبک اسکاندیناوی ها این است که حس زیبایی شناسی آن ها اجازه به التقاط قطعاتی مانند طرح های جالب و مجسمه هایی که دیوار پشتی را پوشش داده اند، می دهد.

مدل اتاق خواب

۲۰-  در این اتاق خواب راحت ، اتفاق های بسیاری می افتد ! دیوار هندسی به عنوان یک پس زمینه فوق العاده برای آثار هنری با مضمون طبیعت ، همراه با آویز Ikea Sinnerlig طراحی شده است.

عکس اتاق خواب

۲۱- در حالی که پانل های چوبی عمودی گاهی اوقات بیشتر  از پانل های افقی به چشم می آیند ، ولی پانل های افقی معاصرتر هستند. چوب های روشن ، تمایل بیشتری به نسبت چوب های تیره در مسیر دکوراسیون مدرن دارند . در طراحی این اتاق خواب ، لوازم دیواری مدرن در هر طرف تخت قرار گرفته اند.

اتاق خواب مدرن

۲۲- اکنون بیایید به اتاق خوابی با طراحی ظاهری منحصر به فرد نگاه کنیم! این اتاق با ارتفاع بلند آن ،  از پانل های دیواری هنری استفاده می کند.

طراحی اتاق خواب

۲۳- یک اتاق خواب جذاب ! زاویه های پایه های تخت، شکل هوشمندانه دیوارها و سقف را بازتاب می دهد.

تزیین اتاق خواب

۲۴- تخت های کم ارتفاع برای فضاهایی با ارتفاع محدود مناسب هستند. هنگامی که سقف ارتفاع کافی برای ایجاد اختلاف ارتفاع زیاد در مبلمان را ندارد یکی از بهترین ایده ها استفاده از همین روش است .

مدل اتاق خواب

۲۵- از سوی دیگر، سقف های کم ارتفاعی مثل اتاق خواب های زیرشیروانی، خود می تواند راه حل طراحی باشد. یک فضای جمع و جور که استفاده از آن بدون بهره گیری از  تخت های کم ارتفاع ، دشوار خواهد بود.

مدل اتاق خواب

۲۶- دکوراسیون اتاق خواب دایره ای شکل و منحصر به فرد ! به نظر میرسد که یک ورزشکار خوب می تواند از نردبان به تخت بالا صعود کند، اما این یک فضای معرکه برای هر کسی است که میتواند به آنجا برود !

دکوراسیون اتاق خواب

۲۷- دکوراسیون اتاق خواب فوق ، یک فضای بهینه سازی شده را ارائه می دهد . این بار با استفاده از یک طرح سنتی تر دیواره ها به صورت کامل از کمد دیواری پوشیده شده اند .

مدل اتاق خواب

۲۸- از بین بردن شلوغی و بی نظمی از نکات مهم در سبک مینیمال است . اتاق های مینیمالیستی در این مورد مهارت کاملی دارند، اما این یکی، از قفسه ها کمک گرفته است.

تزیین اتاق خواب

۲۹- این تخت نه تنها شامل کشو است، بلکه باعث می شود که حتی با حاشیه ها و فضای میز کناری هم احساس راحتی داشته باشید. این تخت با کمد دیواری برای به دست آمدن یک نمای یکپارچه ترکیب شده است.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

۳۰- منابع نور انعطاف پذیر این فضا، یک اتاق خواب مینیمال را تعریف می کنند. پوسته مشبک در واقع میخواهد پشت بالکن را نشان دهد، در حالی که پرده های سرتاسری از فاصله بین دو فضا ( فضای اتاق خواب و بالکن ) محافظت می کند.

دیزاین اتاق خواب

۳۱- کسانی که در تلاشند تا حداقلنمایی کنند، می توانند به دلایل زیادی طراحی بستر های کم ارتفاع را تحسین کنند، اما برای این نوع تخت ها، کف اتاق ها باید مناسب باشند.

دیزاین اتاق خواب

۳۲- دکوراسیون اتاق خواب فوق  از صنعت و یک فرد عاشق ، ایده گرفته است. در حالی که ممکن است صندلی معلق به شکل حباب حلقوی جای راحتی برای کتاب خواندن ایجاد نکند، اما پوسته شیشه ای آن اجازه می دهد تا نور خورشید به صفحات کتاب بخورد.

تزیین اتاق خواب

۳۳- دکوراسیون اتاق خواب فوق ( تصویر بالا )  با دیوار بتنی زیبایش، حاکی ترکیب صنعت و مینیمالیسم است . اما هنوز هم مقدار زیادی از متریال اتاق نیاز به تفسیر دارد .

طراحی اتاق خواب

۳۴- به دکوراسیون اتاق خوابی متفاوت می رسیم ! در اینجا اتاق خواب با دیوارهای آجری و بتنی پوشانده شده است، بنابراین فضایی از  ترکیب هر دو به وجود آمده که  با تکه های لوکس از تزیینات فلز برنج زیباتر می شود.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

۳۵- دیوارکوب های چوبی از متداول ترین پوشش ها برای دیوارها هستند. در طراحی دکوراسیون اتاق خواب این پروژه از دیوارکوب و نورمخفی استفاده شده است .

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه

۳۶- تخته های خرده چوب، نازک، ظریف و معاصر هستند و به بهترین نحو از تاثیرات صنعتی و روستایی به دست می آیند. فقط به لامپ کریسمس زرق و برق دار نگاه کنید! انتظار می رود چیزی بیشتر از این سبک را ببینید که همچنان ادامه دارد.

عکس اتاق خواب

۳۷- برای داشتن دکوراسیون اتاق خوابی هنری ، در ابتدا باید آن را اتاقی شامل رنگ های غیرمعمول در یک پس زمینه خنثی تعریف کنیم که از آثار هنری دراماتیک و تحسین برانگیز در آن استفاده شده است .

طراحی اتاق خواب

۳۸- دکوراسیون اتاق خواب با رنگ های تیره معمولا علاقه مندان کمتری دارند . اتاق خواب های خاکستری تیره فوق العاده انعطاف پذیر هستند ، زمانی که به پالت رنگ ها دقت می کنیم در این سبک رنگی ، احساساتی بزرگتر از زندگی دنیوی ، در این خلوت مرموز  احساس می کنیم.

دکوراسیون اتاق خواب

۳۹- در طرح بعدی شاهد دکوراسیون اتاق خوابی به سبک مدر ن هستیم . در اینجا رنگ آبی ، چشم را در امتدادی از اتاق خواب که پر از انواع بافت ها و الگوهاست هدایت می کند. این معماری داخلی شگفت انگیز است .

دکوراسیون اتاق خواب

۴۰- استفاده از پوستر دیواری ، پرده و موکت های آبی رنگ به یک موضوع خاص اشاره می کند . این اتاق خواب نمایش ظریفی از دکوراسیون منزل با الهام از اقیانوس آبیست . نظر شما در مورد ۴۰ مدل دکوراسیون اتاق خواب چیست ؟ دکوراسیون اتاق خواب شماره چند بیشتر توجه شما را به خود جلب کرد ؟

ترجمه : خانه طرح | منبع: home-designing