آیا به دنبال مدل اتاق خواب ساده برای دکوراسیون منزل خود هستید ؟ بسیاری از کارفرمایان عاشق اتاق خواب های ساده و در عین حال شیک هستند . فرقی نمی کند اتاق خواب به سبک مدرن باشد یا کلاسیک ، مهم سادگی در طراحیست . در این بخش ، سری به ۱۵ مدل اتاق خواب ساده و شیک می زنیم که قطعا چند نمونه از این تصاویر ، اتاق خواب مورد پسند شما خواهد بود . اما یک سوال که ممکن است ذهن بعضی از افراد را به خود مشغول کند ، دلایل انتخاب یک اتاق خواب ساده است ؛

سه دلیل برای انتخاب اتاق خواب ساده

۱- هزینه کمتری پرداخت کنید .

۲- اتاق خواب منظمی داشته باشید .

۳- علاقه مند به طراحی مینیمال باشید .

۱۵ مدل اتاق خواب ساده کدامند ؟

اتاق خواب ساده

۱- از این اتاق خواب ساده اما لوکس شروع می کنیم . در این اتاق خواب لاکچری از سه ردیف MDF مات به همراه کاغذ دیواری استفاده شده است . در کف سازی از سرامیک ساده ۶۰*۶۰ و در سقف نیز از ساده ترین مدل سقف کناف استفاده شده است .

اتاق خواب ساده

۲- یک ایده جالب !!! در طراحی بخشی از دکوراسیون اتاق خواب ساده یک گیاه معلق در بین ۲ چراغ آویز که دیزاین زیبایی را بخصوص در شب ایجاد می کند قرار داد . دیدن گیاهان در شب ، باحث احساس آرامش می شود .

اتاق خواب عروس

۳- بسیاری فکر می کنند اتاق خواب های کلاسیک حتما باید شلوغ باشند در حالی که این تفکر کاملا اشتباه است . این دسته از اتاق خواب ها می تواند ساده و مینیمال نیز طراحی شوند.

مدل اتاق خواب

۴- یک مدل اتاق خواب ساده و مدرن را در تصویر بالا مشاهده می کنید .

اتاق خواب مدرن

۵- استفاده از پنل های سه بعدی در پشت تخت خواب و چراغ آویز های ساده ، یک ایده خلاقه را به وجود آورده است.

دیزاین اتاق خواب

۶- مدل اتاق خواب ساده به سبک مدرن که گویی از معادلات هندسی و ریاضیات الهام گرفته است.

مدل اتاق خواب

۷- در طراحی اتاق خواب دخترانه ، دیوار پشت تخت به شکل پلکانی طراحی شده است . استفاده از نور مخفی در کنار لامپ های هالوژن ، نورپردازی این اتاق خواب را تکمیل کرده است.

اتاق خواب ساده

۸- در طراحی اتاق خواب های ساده از هر متریالی می توان استفاده کرد. یکی از متریال های محبوب در این زمینه ، متریال پارکت و چوب است که در تصویر بالا شاهد بهره گیری از این دو ( متریال پارکت و چوب) هستیم.

اتاق خواب ساده

۹- یک ردیف چوب ساده در انتهای دیوار کار شده که با نور مخفی خطی ، جذابیتی دو چندان پیدا کرده است.

مدل اتاق خواب

۱۰- نمایی از دکوراسیون اتاق خواب مدرن با طراحی مینیمالیستی را مشاهده می کنید.

اتاق خواب ساده

۱۱- اتاق خواب های ساده می توانند ترکیبی از معماری سنتی و مدرن باشند . درست مثل تصویر بالا که تلفیقی از معماری مدرنیته و سنتی در قالب دکوراسیونی مینیمال است.

دکوراسیون اتاق خواب

۱۲- اتاق خواب های مدرن با توجه به ویژگی های ذاتیِشان ، گزینه مناسب تری برای انتخاب اتاق خواب ساده هستند.

اتاق خواب دخترانه

۱۳- البته این به این معنی نیست که دکوراسیون های کلاسیک نمی توانند ساده و مینیمال باشند ! در تصویر بالا مربوط به دکوراسیون اتاق خواب کلاسیکی است که کاملا طراحی ساده ای دارد.

طراحی اتاق خواب

۱۴- یک مدل اتاق خواب مینیمالیستی که از سبک مدرن برای دیزاین فضا استفاده کرده است.

دیزاین اتاق خواب

۱۵- و در تصویر آخِر نمایی از یک اتاق خواب مدرن را مشاهده می کنید. نظر شما در مورد ۱۵ مدل اتاق خواب ساده چیست ؟ کدام مدل از اتاق خواب ها توانست نظر شما را بیشتر به خودش جلب کند؟

تحریریه خانه طرح
منبع: decorfacil – savitchi – dobkanize