آیا شما هم به دنبال ایده هایی جذاب برای طراحیِ دیوارِ پشتِ تلویزیون ، هستید ؟ احتمالا اولین متریالی که ممکن است برای این منظور در ذهن خود تداعی کنید استفاده از سنگ آنتیک است . سنگ انتیک پشت تلویزیون ، می تواند با هزاران ایده همراه باشد. در این بخش از خانه طرح می خوایم شما را با ۱۵ ایده خلاقانه جهت طراحی سنگ انتیک پشت تلویزیون آشنا کنیم. با توجه به اینکه خانه طرح همیشه به دنبال معرفی برترین ایده هاست ، بنابراین تعجبی ندارد از دیدن بعضی از تصاویر شگفت زده شوید !!!

نگاهی به ۱۵ ایده سنگ انتیک پشت تلویزیون

سنگ انتیک پشت تلویزیون

۱- در طرح اول از سنگ آنتیک و تکنولوژی کناف استفاده شده است. طراحی فرمی کناف باعث شده ، سنگ انتیک پشت تلویزیون ، جلب توجه بیشتری نماید و شاهد یک دیزاین فوق مدرن باشیم. استفاده از لامپ های هالوژن و نور مخفی ، باعث جذاب تر شدن طراحی داخلی این منزل شده است.

سنگ انتیک پشت تلویزیون

۲- دکور تلویزیون مدرن ، ساده و شیک . این تمام آن چیزی است که بسیاری به دنبال آن هستند !!! در طراحی دیواره پشت تلویزیون از سنگ آنتیک قهوه ای رنگ (قهوه ای تیره) استفاده شده که با سایر وسایل منزل هماهنگی خوبی را برقرار کرده است. در بالای تلویزیون نیز از یک کمد دیواری با درب و بدون درب به عنوان فضایی برای قرار دادن دکوری ها و … استفاده شده است.

سنگ انتیک پشت تلویزیون

۳- برای طراحی دیوار پشت تلویزیون با متریال سنگ ، دستتان باز است و برای این منظور می توانید از انواع مختلف سنگ استفاده نمایید.

میز تلویزیون دیواری مدرن

۴- حتی می توانید از کاغذ دیواری های سه بعدی طرح سنگ آنتیک برای این منظور (سنگ انتیک پشت تلویزیون) استفاده نمایید !!!

سنگ انتیک پشت تلویزیون

۵- یک ایده خلاقانه و منحصر به فرد برای طراحی سنگ انتیک پشت تلویزیون می تواند تصویر بالا باشد. نظر شما چیست؟

سنگ انتیک پشت تلویزیون

۶ و ۷- دو ایده جذاب دیگر ، جهت طراحی دیواره پشت تلویزیون و باز هم با متریال سنگ آنتیک.

سنگ انتیک پشت تلویزیون

۸- بهره گیری از دو متریال چوب ام دی اف و سنگ آنتیک ، به دلیل نزدیکی هارمونی دو متریال به یک دیگر ، می تواند ایده جذابی باشد.

دکوراسیون تلویزیون دیواری

۹ و ۱۰- استفاده از نور هالوژن بر روی سنگ موجب جذابیت هرچه بیشتر سطح سنگ آنتیک می شود.

سنگ پشت تلویزیون

۱۱- نمایی از سنگ انتیک پشت تلویزیون با طراحی ساده و هزینه کم (تصویر بالا). بنابراین لزومی ندارد برای طراحی دیوار پشت تلویزیون از طرح های عجیب و غریبی استفاده کنید که ممکن است بعد از مدتی از مد روز بی افتند. گاهی اوقات یک طراحی ساده و کم خرج می تواند اثر بخشی بهتری نسبت به یک طرح پیچیده و پر هزینه داشته باشد.

دکور تلویزیون روی دیوار

۱۲- تصویری از دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با استفاده از سنگ آنتیک را مشاهده می کنید.

سنگ آنتیک

۱۳ و ۱۴- بهره گیری از سنگ آنتیک با ۲ هارمونی روشن و تیره را در عکس بالا مشاهده می کنید. نظر شما در مورد این دو تصویر چیست ؟ تم روشن ؟ یا تم تیره؟ به عنوان یک طراح به شخصه تم روشن را انتخاب می کنم ، اما سلایق در این مورد می تواند متفاوت باشد.

سنگ پشت تلویزیون

۱۵- در طرح پایانی از سنگ آنتیک طوسی به همراه سه عدد لامپ هالوژن استفاده شده است. نظر شما در مورد ۱۵ مدل سنگ انتیک پشت تلویزیون چیست ؟

تحریریه خانه طرح
منبع : khanetarh- bolashak – pinterest