۱۰ ایده طراحی دکوراسیون مغازه مدرن و لوکس

طراحی دکوراسیون مغازه با ایده های خلاقانه می تواند موجب جلب توجه مشتریان شود . اگر تا به حال به کیفیت طراحی داخلی بوتیک یا فروشگاه خود اهمیتی نمی دادید ، پیشنهاد می کنیم کمی بیشتر به این موضوع توجه نمایید . فرض کنید که بخواهید یک کالای لوکس و با کیفیت را از یک فروشگاه یا مغازه خریداری کنید . بسیاری از کاربران ترجیح می دهند در انتخاب اول خود فروشگاهی را بررسی کنند که ظاهر لوکسی دارد . بنابراین طراحی یک مغازه با ایده های نو و خلاقانه از اهمیت بالایی در دنیای تجارت و کسب و کار برخوردار است . در این بخش نگاهی به ۱۰ مدل طراحی داخلی مغازه با ایده های مدرن و لوکس انداختیم . که البته تعدادی از این فروشگاه ها و مغازه ها در ایران قرآر دارند . با خانه طرح در این بررسی کوتاه همراه باشید .

نگاهی به ۱۰ طراحی دکوراسیون مغازه


طراحی دکوراسیون مغازه

۱- در طراحی دکوراسیون مغازه فوق از رنگ سفید استفاده شده است . اما چرا رنگ سفید !!!؟؟؟ رنگ سفید یک رنگ لوکس محسوب می شود و استفاده از این رنگ در بوتیک هایی که فضای کوچکی دارند بسیار مناسب است .

ویترین مغازه

۲- استفاده از باکس های سیاه و سفید در طراحی ویترین مغازه،  یک جذابیت شگفت انگیز و منحصر به فردی را به فضای داخلی بخشیده است .

طراحی دکوراسیون مغازه

۳- در طراحی دکوراسیون مغازه بالا از از ترکیب هارمونی سفید – صورتی استفاده شده است . این سبک از دیزاین برای دکوراسیون بوتیک زنانه بسیار مناسب است .

طراحی داخلی مغازه

۴- در نگاه اول مشاهده این دیزاین توجه بسیاری از بینندگان را به خود جلب می کند . اما نکته منفی در طراحی این دیزاین شاید شلوغی آن باشد ! نظر شما در مورد این دیزاین چیست ؟

دکوراسیون بوتیک زنانه

۵- استفاده از ویترین هایی با نورهای تارگت ( هدفدار) به معرفی اختصاصی محصولات کمک شایانی می کند .  بدون آنکه بخواهیم به مشتریان بگوییم این محصولات ، کالاهای ویژه ی ما هستند آنها را به مشتریان نشان می دهیم .

طراحی داخلی مغازه

۶- استفاده از سقف های کاذب جذاب و خیره کننده ، راهکاری مثبت در جذابیت یک فضای تجاری است . همانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده می کنید در طراحی سقف این فضا از تکنولوژی سقف کناف استفاده شده است .

دکوراسیون داخلی مغازه پوشاک

۷- تنوع در طراحی ویترین های یک فروشگاه را فراموش نکنید !!!

ویترین مغازه

۸- استفاده ز یک جسم خاص ( در اینجا میز آبی شیشه ای ) برای معرفی محصولات گزینه جالبی به نظر می رسد .

ویترین مغازه

۹- استفاده از یک تم رنگی خاص به کاهش شلوغی فضای داخلی کمک می کند .

دکوراسیون مغازه

۱۰- باز هم سقف و این بار استفاده از سقف کناف در طراحی دکوراسیون مغازه که موجب منحصر به فرد شدن دیزاین داخلی شده است . نظر شما در خصوص طراحی داخلی مغازه چیست ؟ نظرات ارزشمندتان را با ما و سایر مخاطبان در جریان بگذارید .

نویسنده : بهنام خیری | تحریریه : خانه طرح

عضو کانال 10000 نفری خانه طرح شوید
۱۳۹۷/۳/۲۹ ۱۳:۲۹:۱۱

یک دیدگاه

  1. صالح عمید ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ در ۰۲:۱۲ پاسخ

    سلام ارادت. دوست دارم با شما همکاری کنم مغازه آرایشی بهداشتی درمانی آرایشگاهی بزرگ دارم متراژ ۳۲۰متر در سه طبقه. در دست ساخت نیاز به مشاوره در طراحی دکوراسیون دارم.

دیدگاه خود را بنویسید