طراحی پلان سالن ورزشی از جمله پروژه هایی است که طراحان معمار ، کم و بیش با آن آشنایی دارند . با توجه به اینکه طراحی این گونه سالن ها نیاز به دیدن نمونه های موردی یا پروژه های سایر طراحان دارد ، تصمیم گرفتیم یک نمونه از نقشه های سالن ورزشی را برای آشنایی شما عزیزان قرار دهیم . در این قسمت لازم دانستیم توضیح مختصر و کوتاهی در خصوص پلان سالن ورزشی بیان نماییم تا در صورتی که این پروژه مناسب کار شماست آن را دریافت نمایید . با خانه طرح در بررسی این پروژه همراه باشید .

پلان سالن ورزشی

توضیحات پلان سالن ورزشی

سایت پلان سالن ورزشی از تلفیق دو حجم ، مستطیل و دایره تشکیل شده است . در سه ضلع این سالن شاهد طراحی نیمکت تماشاچیان هستیم ، که رفت و آمد تماشاچیان به سادگی صورت می گیرد . در قسمت زیرین سکوی تماشاچیان فضایی از جمله سرویس بهداشتی ، کافی شاپ و … قرار گرفته است .سازه ای که در طراحی این سالن مورد استفاده قرار گرفته از نوع بتنی می باشد .

لارم به ذکر است این فایل شامل ( سایت پلان + پلان معماری+  نما + برش ) می باشد . جهت مشاهده نقشه ها می بایست بعد از دانلود فایل ، آن را از حالت فشرده خارج کرده سپس با استفاده از نرم افزار Auto cad با ورژن ۲۰۰۴ یا بالاتر مشاهده نمایید . امیدواریم که از دیدن این مطلب راضی بوده باشید . نظر شما در مورد پلان سالن ورزشی  چیست ؟ آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟