طرح الاچیق برای باغ بر اساس خواسته های کارفرما می تواند به صورت یک طبقه یا دو طبقه در نظر گرفته شود. طراحی آلاچیق مدرن می تواند با فرم های نرم و سیال همراه شود. در این بخش به بررسی طراحی آلاچیق مدرنی می پردازیم که از فرم سیال برای این منظور استفاده کرده است. با خانه طرح در بررسی این آلاچین زیبا همراه باشید.

بررسی طراحی آلاچیق مدرن (طرح الاچیق برای باغ)

طراحی آلاچیق مدرن

طرح الاچیق برای باغ به سبک مدرن و به صورت ۲ طبقه در نظر گرفته شده است. در طبقه همکفِ آلاچیق ، فضای خواب و در طبقه دوم ، تراس طراحی شده است.

طراحی آلاچیق مدرن

طرح الاچیق

یکی از نکات مثبت در طراحی آلاچیق مدرن ، تعبیه تخت خواب است که البته بر اساس نیاز کارفرمای پروژه طراحی شده است. این فضا (طبقه همکف) از طریق بازشوهایی که در آن تعبیه شده ، می تواند با فضای پیرامون ارتباط بصری برقرار کند.

طراحی الاچیق ارزان

طراحی الاچیق در باغ

طرح الاچيق باغ

یک میز و نیمکت چوبی در فضای تراس می تواند کاملا مفید و کاربردی باشد.

طراحی آلاچیق باغ

طرح الاچیق برای باغ می بایست دارای یک دکوراسیون داخلی جذاب باشد. آرشیتکت این پروژه برای فضای پشت تخت خواب از متریال های طبیعی مثل سنگ و چوب استفاده کرده است. در دیواره های کناری از چوب ترموود و برای دیواره سنگی از سنگ لاشه کوهی استفاده شده است. یک پنکه سقفی و نورپردازی خطی ، دیزاین این اتاق خواب را تکمیل کرده اند.

طراحی آلاچیق مدرن

مدل آلاچیق باغ

طراحی آلاچیق مدرن

طرح آلاچیق برای باغ

یک راه پله منحنی شما را به طبقه بالای آلاچیق هدایت می کند. دورتادور این آلاچین مدرن ، فلاورباکس (جعبه های گل) تعبیه شده و یکی از نکات جالب توجه در این طراحی در نظر گرفت سکوی نشیمن در جوار فلاور باکس است.

الاچيق هاي زيبا

نظر شما در مورد طرح الاچیق برای باغ چیست؟ آیا طراحی آلاچیق مدرن را برای باغ خود می پسندید؟ منتظر پشنهادات و دیدگاه های شما عزیزان هستیم.

تحریریه خانه طرح
منبع : khanetarh – behance