یک خانه شیک و باکلاس می تواند به سبک های مختلفی طراحی شود. سبک مدرن ، کلاسیک ، نئوکلاسیک از جمله سبک های محبوب در طراحی داخلی منزل محسوب می شوند. در این بخش به معرفی دکوراسیون منزل ساده به سبک نئوکلاسیک می پردازیم که می تواند ایده جذابی برای شما باشد.

بررسی دکوراسیون منزل ساده نئوکلاسیک (خانه شیک و باکلاس)

دکوراسیون منزل ساده و شیک

دکوراسیون منزل ساده نئوکلاسیک با هارمونی گرم طراحی شده که در بخش کف سازی شاهد بهره گیری از متریال پارکت هستیم.

خانه شیک و باکلاس

یکی از نکات جالب توجه در دکوراسیون داخلی این خانه شیک و باکلاس ، طراحی سقف آن است. در بخش سقف از تکنولوژی کناف استفاده شده و بخش تیره رنگ نیز از سقف کاذب آی گلس (iGlass Ceiling) استفاده شده است. همچنین یک لوستر بلوری بزرگ باعث نمایان شدن هرچه بیشتر سقف شده و جذابیت بی بدیلی را ایجاد نموده است.

خانه شیک و ساده

در بخش غذاخوری از مبلمانی متناسب با سبک نئوکلاسیک استفاده شده و بر بالای میز غذاخوری یک لوستر بلوری جذاب طراحی شده که حس لوکسی به دکوراسیون داخلی بخشیده است.

آشپزخانه باکلاس

متریال ماربل در فضای آشپزخانه خودمایی می کند. این متریال در بخش میز کانتر ، کف سازی و فضای بین کابینت ها مورد استفاده قرآر گرفته تا فضای داخلی در عین سادگی ، لوکس و منحصر به فرد دیده شود.

دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه

دیدگاه شما در خصوص این خانه شیک و باکلاس چیست ؟ آیا طراحی دکوراسیون منزل ساده نئوکلاسیک توانست نظر شما را به خودش جلب نماید؟ دیدگاه خود را در این خصوص با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

تحریریه خانه طرح
منبع : khanetarh – behance