طراحی داخلی منزل به سبک مینیمالیستی طرفداران بسیاری در ایران و جهان دارد . ایجاد یک منزل مدرن با خطوط مستقیم و اشکال ساده ، می تواند سبک مدرنی از زندگی برای یک زوج جوان و فرزند کوچکشان باشد . مساحت آپارتمانی که در این پروژه قصد معرفی آن را داریم ۷۸ متر مربع است که شامل یک اتاق خواب ، یک اتاق کودک، حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه می شود. با خانه طرح در بررسی طراحی داخلی منزل ۷۸ متری همراه باشید.

نگاهی به طراحی داخلی منزل ۷۸ متری

طراحی داخلی منزل

یکی از نکات مهم در طراحی خانه های کوچک و یا خانه های نه چندان بزرگ ، استفاده از رنگ های روشن است. رنگ های روشن به فضا نشاط می بخشند و تا حدودی فضا را بزرگتر جلوه می دهند. یک نکته مهم در طراحی این منزل استفاده از رنگ بندی سفید و آبی در فضاهای مختلف منزل است. حتی در قاب عکس تصویر بالا !!!

طراحی دکوراسیون

استفاده از گل های آپارتمانی در گوشه های ساختمان ، میتواند فضای خشن و گوشه دار دکوراسیون داخلی را نرم و کم حاشیه تر نمایش دهد.

دکوراسیون خانه 70 متری

آشپزخانه درست در مرکز ساختمان ، بین فضای عمومی و خصوصی تعریف شده است . با این حساب ، شما برای دسترسی به قلب ساختمان (آشپزخانه) راه زیادی را طی نخواهید کرد.

دکوراسیون داخلی خانه

دیزاین منزل

وقتی کانتر آشپزخانه به یک میز ناهار خوری و صبحانه خوری تبدیل می شود. خلاقیت در طراحی داخلی منزل به همین سادگی است !

دکوراسیون منزل مدرن

معماری داخلی دیزاین منزل

دکوراسیون خانه 70 متری

این آپارتمان یک راهرو برای اتصال فضاهای خصوصی به یک دیگر دارد . جالب است بدانید آرشیتکت این پروژه در طراحی داخلی راهرو سنگ تمام گذاشته ! و در بخش دیواره کناری راهرو ، یک کمد دیواری بزرگ و فضایی برای نشتن تعبیه کرده است . در زیر مبلمان نیز می توانید کفش های خود را قرآر دهید.

طراحی داخلی منزل

در طراحی دکوراسیون اتاق خواب ، ردپای سبکِ مینیمالیستی به چشم می خورد . استفاده از یک فرش زرد رنگ در زیرِ تخت ، سردی بیش از اندازه اتاق خواب را کمرنگ کرده است.

معماری داخلی

طراحی دکوراسیون

باز هم یک ایده خلاقانه دیگر در طراحی داخلی منزل !!! در اینجا شاهده یک چیدمان کاربردی در طراحی داخلی این اتاق خواب مدرن هستیم. در فضای پر نورتر که نیاز به نور بیشتری نیز هست، شاهد طراحی میز کار هستیم ، حال آنکه در فضای کم نورتر ، تخت خواب تعبیه شده است.

طراحی داخلی منزل

در طراحی اتاق خواب بچه ها نیز سبک مینیمالیستی به قوت خود باقیست .

طراحی داخلی منزل

این اتاق خواب کودک دارای تخت ۲ طبقه است .

دکوراسیون داخلی خانه

کمد دیواری های طراحی شده برای اتاق خواب کودک ، دارای گرافیک های کودکانه و جذابی هستند.

طراحی داخلی منزل

در طراحی سرویس بهداشتی و حمام شاهد یک معماری مدرن هستیم. در بدنه و کف سرویس بهداشتی از متریال سرامیک طرحِ مرمر با دو رنگ بندی سفید و قهوه ای استفاده شده تا دیزاینی لوکس و لاکچری را به نمایش بگذارد.

دکوراسیون منزل مدرن

طراحی دکوراسیون

در سرویس بهداشتی دوم نیز از همین رنگ بندی (سفید و کرم) استفاده شده است.

دکوراسیون داخلی

نظر شما در مورد طراحی داخلی منزل ۷۸ متری چیست؟ دیدگاه های خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

تحریریه خانه طرح 
منبع : tobiarchitects – khanetarh