این بار با ۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل با رنگ خاکستری در خدمت شما هستیم .زمینه های رنگی خنثی به دلیل سادگی و در دسترس بودن محبوب هستند. رنگ های خنثی به آسانی هماهنگ می شوند، به سادگی تطبیق پذیرند و با طیف تقریبا نامحدودی از رنگ های شاخص جفت و جور می شوند. فضای داخلی خاکستری مقدار مناسبی چالش به همراه دارد- به ویژه هنگامی که تعادل قابل توجهی بین نور و عناصر تیره وجود داشته باشد. این دو خانه به خوبی از عهده این دوگانگی بر آمده اند.

مدل دکوراسیون داخلی منزل اول

دکوراسیون داخلی خانه

کانسپت آپارتمان نخست بر چشم اندازی باور نکردنی از شهر تمرکز دارد، اما وسایل داخلی هم به همان اندازه شایسته تحسین هستند.

طراحی دکوراسیون داخلی

یک شومینه بی پیرایه مصنوعی عبور از فضای اصلی زندگی به بخش های خصوصی خانه را نشان می دهد.

مدل دکوراسیون داخلی منزل

این میز ناهارخوری/ تحریر خودمانی ارتفاع مناسبی برای پنهان شدن پشت مبل دارد. این میز به جهت انسجام زیباشناختی زیاد، از چوبی مشابه چوب کف سازی ساخته شده است.

دکوراسیون داخلی خانه

یک حجم سفید مینیمالیستی یک تلویزیون در خود جای داده که به صورت یکپارچه با پانل های کشویی سیاه درهم می آمیزد. قفسه ها برای اجتناب از ظاهری درهم و برهم در دو طرف پنهان شده اند.

طراحی دکوراسیون داخلی

نورهای غیر مستقیم توجه را از وسایل الکترونیکی دور می کنند.

دکوراسیون آشپزخانه

برای دیده شدن آشپزخانه، یک فضای زیبا با بکارگیری ویژگی های نوآورانه و کاربردی استثنایی شده است.

دکوراسیون آشپزخانه

ارتفاع کابینت ها متناسب با فعالیت های هر ناحیه متفاوت است، مانند کابینت بلند برای پخت و پز و شستشو و کابینت کوتاه تر برای استفاده از لوازم یا تزئین کیک.

در اتاق خواب، تم رنگی خاکستری با بکارگیری بافت های متنوع هیجان انگیز شده است.

دکوراسیون اتاق خواب کودک

اتاق خواب مهمان/ کودک به لطف پالتی خنثی پر از انواع رنگ های قهوه ای و بنفش از تم خاکستری بقیه خانه فاصله گرفته است.

دکوراسیون سرویس بهداشتی - خاکستری

شاید غیرمنتظره ترین و جذاب ترین ویژگی در آرامش بخش ترین نقطه خانه قرار گرفته است. این نقاشی تمام قد دیواری باور نکردنی یک حمام معمولی را به خلوتگاهی دور از زندگی شهر تبدیل کرده است.

مدل دکوراسیون داخلی منزل دوم

مدل دکوراسیون داخلی منزل

پالت خاکستری آپارتمان بعدی با تاکیدهای سبز رنگ و جزئیات ارگانیک بهبود یافته است- به باغ سرپوشیده عمودی، کاسه کنده کاری شده و البته، مبلمان گرانبهای چوبی بکار رفته در همه جای خانه توجه کنید.

دکوراسیون داخلی منزل

قفسه های کف تا سقف با تختی راحت برای مطالعه، یک کتابخانه خانگی زیبا خلق کرده اند. پانل های کاغذمانند روشنایی محدودی فراهم نموده و چشم را با توهم بصری منحصر به فردشان درگیر می کنند.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

آشپزخانه به طرحی از تنالیته خاکستری بدل شده که تاکید زیادی بر رنگ سفید دارد. هندسه منحصر به فرد، به ویژه استفاده هوشمندانه از اشکال تاخورده این فضا را شاخص می سازد.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

 خطوط عمودی قوی بخش مهمی از این زیبایی شناسی ساده و سازمان یافته هستند. دیوارپوش های بلند، خطوط کابینت را امتداد می دهند که برای یک اتاق با چنین سقف بلندی مناسب است.

دکوراسیون داخلی خانه

درهای کف تا سقف، به همراه کابینت های بلندی که مقدار زیادی فضای ذخیره سازی مهیا نموده و دری راه راه که دید زیرچشمی به اتاق کناری فراهم می کند، بسیار تاثیرگذارند.

دکوراسیون سرویس بهداشتی

حمام در مقایسه با بقیه خانه دارای تم خاکستری تیره تری می باشد. تم تیره که با نور طبیعی فراوان بهتر شده، کاملا آرام و دعوت کننده است.

دکوراسیون سرویس بهداشتی

روکش سنگی با ظاهری بسیار براق اما ارگانیک در عمق های متنوع خودنمایی می کند.

دکوراسیون اتاق خواب خاکستری

برای ایجاد زیبایی آرامبخش تر، اتاق خواب ها مانند حمام دارای درجات خاکستری سیرتری هستند.

دکوراسیون اتاق خواب

صندلی های نارنجی روشن کمی تاکید رنگی بر میز دونفره دفتر ایجاد می کنند.

دکوراسیون اتاق خواب خاکستری

دکوراسیون اتاق خواب

به پانل های گره دار خاص کف سازی توجه کنید- در حالی که کف دیگر بخش های آپارتمان از بتن پرداخت شده ساخته شده، اتاق خواب ها از گرمای چوب جنگلی کلاسیک برخوردارند. از میان ۲ مدل دکوراسیون داخلی منزل ، کدام مورد را دوست داشتید ؟

مترجم : بهنام خیری | تحریریه : خانه طرح