وقتی صحبت از یک واحد مسکونی ۱۰۰ متر مربعی می شود احتمالا تصور شما از این واحد ۱۰۰ متری ، یک منزل دو خوابه است. در این بخش ما قصد داریم نقشه خانه سه خوابه ساده ای را معرفی کنیم که فقط در متراژ ۱۰۰ متر مربع طراحی و ساخته شده است. این منزل در شهر دنیپرو ، اوکراین قرار دارد و دارای یک ویو منحصر به فرد به رودخانه Dnieper  است. در ادامه به بررسی بیشتر این خانه سه خوابه خواهیم پرداخت. با خانه طرح همراه باشید.

بررسی نقشه خانه سه خوابه ساده و شیک

دکوراسیون اپارتمان ۱۰۰ متری

نقشه خانه سه خوابه ساده ، مدرن و بدور از هرگونه اضافه هزینه بی دلیل است. این سبک از طراحی بر گرفته از سبک معماری مینیمال است.

نقشه خانه سه خوابه ساده 100 متری

همانطور که در نقشه نیز مشاهده می کنید این واحد مسکونی دارای ۲ اتاق خواب فرزند ، یک اتاق خواب والدین ، لابی ، سرویس بهداشتی ، سرویس حمام ، آشپزخانه و نشیمن است. شاید تنها نقطه ضعف این پلان مسکونی ، نشیمن نسبتا کوچک آن باشد که تا حدی فدای سه خوابه آن شده است. اما طراحی داخلی مدرن این واحد مسکونی آنقدر زیبا و جذاب هست که این ایراد ، آنچنان به چشم نیاید.

طراحی داخلی مدرن

در کف سازی نشیمن از پارکت روشن و هارمونی گرم و دلنشینی استفاده شده و همین تم رنگی در آشپزخانه نیز مشاهده می شود.

دکوراسیون داخلی مدرن

فضای لابی به وسیله یک پارتیشن چوبی از سایر بخش های ساختمان مجزا شده تا از کوچکتر دیده شدن فضای داخلی به نوعی جلوگیری شود. استفاده از نور مخفی به جذاب تر دیده شدن پارتیشن چوبی کمک ویژه ای کرده است.

دکوراسیون داخلی منزل مدرن

میز تلویزیون دیواری به شکل معلق طراحی شده و در همان نگاه اول توجه بیننده را به خودش جلب می نماید.

دکوراسیون داخلی اپارتمان 100 متری

این نقشه خانه سه خوابه ساده میزبان یک نشیمن جمع و جور است. بنابراین طراح آرشیتکت این پروژه از مبلمان و قالیچه روشن برای این منظور استفاده کرده است.

نقشه خانه سه خوابه ساده

فضای آشپزخانه به وسیله یک میز چوبی ۳ نفره از نشیمن جدا شده و سقف نشیمن و آشپزخانه به صورت مشترک و کاملا ساده و بی آلایش طراحی شده اند.

دکوراسیون خانه های سه خوابه

در اینجا اتاق خواب والدین را مشاهده می کنید که کمد دیواری را به شکل خلاقانه ای در جوار تخت خواب طراحی کرده است.

دکوراسیون داخلی خانه های 100 متری

دکوراسیون خانه های سه خوابه

جالب است بدانید اتاق خواب والدین ویو بسیار مناسبی به رودخانه Dnieper دارد و این یک نکته مثبت در طراحی این اتاق خواب است.

دکوراسیون خانه های سه خوابه

اتاق خواب فرزند نیز از این ویو زیبا مثتثنی نیست و شاهد استفاده از رنگ بندی های شاد در بدنه و کف سازی اتاق خواب هستیم.

دکوراسیون خانه های سه خوابه

دکوراسیون خانه سه خوابه

نقشه خانه سه خوابه ساده

نقشه خانه 100 متری

نقشه خانه سه خوابه ساده

در تصاویر بالا طراحی داخلی سرویس حمام را مشاهده می کنید که از معماری مدرن و مینیمال بهره برده است. نظر شما در مورد طراحی داخلی و نقشه خانه سه خوابه ساده ۱۰۰ متری چیست؟ آیا طراحی این منزل مورد توجه شما بود؟ منظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم.

تحریریه خانه طرح
منبع : khanetarh – behance