دکوراسیون داخلی منزل با ایده های لوکس مخاطبان زیادی در سرتاسر جهان دارد . یکی از شهرهایی که به ایده های لوکس در دکوراسیون داخلی شهرت دارد ، شهر دبی در امارات متحده عربیست . در این شهر برج نشین به سراغ یکی از واحد های آپارتمانی در دبی رفتیم تا با این منزل لوکس و البته ساده بیشتر آشنا شویم . با خانه طرح در بررسی این خانه لوکس و زیبا همراه باشید .

نگاهی به دکوراسیون داخلی منزل لوکس در دبی

دکوراسیون داخلی منزل

از دکوراسیون داخلی پذیرایی این منزل لوکس شروع می کنیم . در طراحی دکوراسیون داخلی منزل فوق از رنگ بندی کِرم – قهوه ای به شکل گسترده ای استفاده شده است . همیچنین استفاده از قالیچه های نقش برجسته کِرم رنگ به جذابیت و لوکسرفیس کردن این فضا کمک شایانی کرده است .

دکوراسیون داخلی منزل

درب ها از جنس ام دی اف براق (هایگلاس) انتخاب شده اند تا حس لوکسرفیسِ منزل را دوچندان کنند .

منزل لوکس

در طراحی دکوراسیون داخلی منزل فوق از مبلمان کِرم استفاده شده تا فضای داخلی را لوکستر نمایان سازد و از طرفی موجب روشن تر شدن فضای داخلی نیز گردد .

دکوراسیون آشپزخانه

به دکوراسیون داخلی آشپزخانه می رسیم که در کف سازی از سنگ مرمر  سفید یخچالی و از سنگ مرمر شکلاتی بر روی تخت کابینت استفاده شده است .

دکوراسیون آشپزخانه

یکی از نکات جالب در طراحی دکوراسیون داخلی منزل فوق استفاده از سنگ هایی با ابعاد متفاوت است که در بین بندها از استیل طلایی رنگ استفاده شده است .

خانه های لوکس

در طراحی منزل لوکس ، یک ناهارخوری بزرگ و باشکوه را شاهد هستیم که در روبروی میز غذاخوری ، فضایی برای تماشای تلوزیون در نظر گرفته شده است .

خانه های لوکس

اما شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده بود که لابی این منزل لوکس چه شکلیست ؟ در طراحی لابی این منزل از پله چرخشی استفاده شده است . نکته جالب برشکاری حرفه ای سنگ های مرمر با فرم مورب است که زیبایی دو چندانی به فضای داخلی بخشیده است .

منزل لوکس

در بخش هایی از این لابی شاهد استفاده از دیوار های سبز عمودی هستیم که این موضوع توجه خاص طراح را به استفاده از فضای سبز در محیط آپارتمانی نمایان میسازد .

طراحی داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل لوکس در دبی ( بخش ناهار خوری ) از نمایی دیگر را مشاهده می کنید .

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی آشپزخانه که دارای صبحانه خوری ۸ نفره است .

طراحی دکوراسیون منزل

نمایی دیگر از دکوراسیون داخلی آشپزخانه را مشاهده می کنید .

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

در طراحی دکوراسیون داخلی منزل لوکس ، اتاق خواب ها از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند . در طراحی داخلی این اتاق خواب از رنگ بندی کرم-قهوه ای استفاده شده است .

طراحی دکوراسیون منزل

نمای دیگر از دکوراسیون داخلی اتاق خواب لوکس را شاهد هستید .

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

در اتاق خواب بعدی از رنگ بندی کرم – صورتی استفاده شده است که مورد سلیقه بسیاری از بانوان جوان است .

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

استفاده از رنگ بندی سفید و صورتی حس رومانتیک و آرامش بخشی را به کاربران منتقل می کند . در پایان نظر خود را در خصوص دکوراسیون داخلی منزل لوکس در دبی بیان کنید .

تحریریه : خانه طرح | نویسنده : بهنام خیری