اگر از علاقه مندان به دکوراسیون های لوکس هستید اینبار به سراغ طراحی حمام لوکس رفتیم ! بله حمام !!! شاید بیشتر از هر اتاق دیگری در خانه، حمام به عنوان یک محل کاملا خصوصی در نظر گرفته شود . حمام به محلی گفته می شود که بخشی از آداب مهم روزانه در آن انجام شده و زمان خاصی از روز به تنهایی گذرانده خواهد شد. تصاویر زیر متعلق به حمام هایی هستند که در طراحی و ساخت آن ها از عناصر لوکس و مشترک استفاده شده است. حمام یک خانه محل مناسبی برای مضایغه کردن در مخارج نبوده و هیچ یک از طرح ها و موارد زیر از این امر استفاده نکرده اند.

طراحی حمام لوکس

طراحی حمام لوکس سفید

در پلت فرم بالا، یک وان مرمری شکل قرار دارد که زیبایی آن بسیار خیره کننده است. در طراحی حمام لوکس از پنجره های بسیار بزرگی استفاده شده است که رو به اقیانوس باز شده و تجربه ی زیبایی از حمام در برابر اقیانوس را به ارمغان خواهد آورد .

طراحی حمام لوکس - سفید

حمام لوکس

در این طرح اختصاصی، قاب چوبی موجود در اطراف حمام یکی دیگر از عناصر مهمی است که برای جدا کردن حمام از بقیه ی اتاق خواب استفاده شده است.

دکوراسیون سرویس بهداشتی - سفید

در طراحی این حمام زنانه از نمایی استفاده شده است که جلوه ای لوکس و مدرن به آن بخشیده است. طراحی دیوار، نورهای خطی، و لامپ های نصب شده در آن، این حمام زیبا را به مکانی منحصر به فرد برای تنهایی در روز تبدیل نموده است.

دکوراسیون سرویس بهداشتی

سادگی به کار رفته در طراحی این حمام بسیار خیره کننده است. با فرو بردن سینک وان در زمین، طراح حسی به مانند شستشو استحمام در دریاچه را به ارمغان آورده است .

عکس حمام - مدرن

ویژگی های چوبی به کار رفته در طراحی این حمام ، نمای بسیار مناسبی را برای این حمام به ارمغان آورده است . حس استحمام در جنگل یکی از ویژگی های منحصر به فرد این حمام است .

حمام لوکس مدرن

استفاده از تم های مربوط به طبیعت، استفاده از فرش پوست گورخر، و نور پردازی پشه مانند ، حس راه رفتن در جنگل های آفریقا را به ارمغان آورده است که به دور از هرگونه خطر و نارحتی می باشد.

عکس حمام - سیاه

زمین های براق و صفحات میز درخشان، این حمام را به مانند آینه ای در آورده است که تمام شهر از پنجره ی آن قابل مشاهده می باشد .

دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن

استفاده از یک وان بزرگ به عنوان مرکز کانونی این حمام در نظر گرفته شده است که در حین سادگی از جذابیت خاصی برخوردار است.

حمام لوکس - ایران

این حمام، به عنوان یک ویترین زیبا برای کاسا آرته (casa Arte) ساخته شده و در امارات متحده عربی قرار دارد. این نوع حمام ممکن است  در خانه های لوکس و مدرنی ساخته شود که از سایر امکانات منحصر به فرد برخوردار است.

حمام لوکس

قرار گرفتن دو سینک گل مانند در کنار یکدیگر و همچنین استفاده از آینه های گل کاری شده بر روی دیوار از ویژگی های منحصر به فرد این مکان است.

حمام لوکس

ساخت این مکان با الهام از طراحی صورت گرفته است که در ساخت آن، از نورپردازی مناسب و سایر لوازم جانبی پنهان استفاده شده است .

حمام لوکس - طلایی

این مکان یکی از بهترین طراحی های صورت گرفته برای حفظ حریم خصوصی و یا خلوت نشینی است .

کاشی حمام

استفاده از کاشی کاری های مسی و طلاکاری شده، جای شکی باقی نگذاشته است که ساخت این حمام تنها درخور یک ملکه است . نظر شما در مورد طراحی حمام لوکس چیست ؟ نظرات خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

مترجم : بهنام خیری | تحریریه : خانه طرح