آیا تابحال پیش خود فکر کرده اید که زیباترین خانه های جهان در کدام کشور ها قرآر دارند ؟ با چه سبکی از معماری طراحی و ساخته شده اند ؟ چه قیمتی دارند ؟ و در آخر چند هزار متر مربع مساحت دارند؟ قبل از هرچیز باید به این نکته اشاره کنیم که خانه های زیبا در سراسر دنیا بسیارند که انتخاب ما را برای معرفی ۱۰ مدل از زیباترین خانه های جهان بسیار سخت کرده اند . اما با این حال سعی کردیم ملاکمان را بر اساس زیبا شناسی معماری تطبیق دهیم و از میان میلیون ها خانه زیبا ، تنها ۱۰ مورد را بعنوان زیباترین خانه های جهان خدمت شما معرفی کنیم. با خانه طرح همراه باشید.

زیباترین خانه های جهان

زیباترین خانه های جهان کدامند؟

۱- هیلزبرو – فلوریدا ، آمریکا

کاخ سلطنتی “Le Palais Royal” در ساحل هیلزبرو در فلوریدای آمریکا قرار دارد . ارزش این کاخ ۱۳۹ میلیون دلار است . این کاخ به سبک کلاسیک فرانسوی طراحی و ساخته شده و مساحت زمین آن ۱۸ هزار متر مربع است که شامل یازده اتاق خواب ، هفده حمام ، سینما ، پارکینگ با گنجایش ۳۰ خودرو و … می شود .

زیباترین خانه های جهان

۲- رویوالتاوی ، لس‌آنجلس ، آمریکا

یکی دیگر از زیباترین خانه های جهان ، ویلایی است که در تصویر زیر مشاهده می کنید. این ویلای دوبلکس در ایالات متحده آمریکا ، لس‌آنجلس ، Revuelta Way قرآر دارد . ارزش این ویلا ۲۵ میلیون دلار است . این ویلا به سبک کلاسیک طراحی و ساخته شده و مساحت زمین آن ۲۴۱۱ متر مربع است که شامل ۱۵ اتاق خواب ، ۱۶ حمام و سرویس بهداشتی ، ۶ اتاق خواب میهمان ، تالار های پذیرایی ، استخر ، زمین تنیس و … می شود .

زیباترین خانه های جهان

۳- مموریال – هوستون ، آمریکا

این عمارت در شهر مموریال ، هوستون آمریکا قرآر دارد . ارزش این عمارت باشکوه ۴۳ میلیون دلار است . این عمارت به سبک کلاسیک ساخته شده و مساحت زمین آن ۲۷ هزار متر مربع است که شامل هشت اتاق خواب ، یازده حمام ، سالن پذیرایی، سالن ورسال، سالن غذاخوری، اتاق موسیقی، سالن نمایش و … می شود .

خانه زیبا

۴- آکوآ لیانا – فلوریدا ، آمریکا

یکی دیگر از زیباترین خانه های جهان این خانه زیست محیطی منحصر به فرد در آکوآ لیانا ، فلوریدای آمریکا است . این عمارت به سبک ساختمان های استوایی طراحی شده و شامل فضاهایی چون : ۷ اتاق خواب ، ۱۱ سرویس بهداشتی ، تراس های شناور و … می شود. این عمارت از معماری هوشمند بهره می برد و تا ۷۰ درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می کند.

خانه های زیبا

۵- مانور – لس آنجلس ، کالیفرنیا

این عمارت زیبا در مانور ، لس آنجلس آمریکا قرآر دارد . طراحی معماری به سبک کلاسیک است و مساحت زمین آن ۱۷ هزار متر مربع است که شامل ۱۲۳ اتاق خواب ، هال و پذیرایی ، سرویس بهداشتی های مجلل ، زمین اسکیت سرپوشیده ، استخر، سه آشپزخانه، زمین ورزشی، زمین بولینگ ، زمین تنیس و … می شود.

زیباترین خانه دنیا

۶- عمارت آپداون کورت – لندن ، انگلستان

عمارت Updown Court در ۲۵ مایلی شهر لندن قرار دارد و در لیست زیباترین خانه های جهان قرار دارد . ارزش این عمارت باشکوه ۱۵۰ میلیون دلار است . این عمارت به سبک کلاسیک طراحی و ساخته شده و مساحت زمین آن ۴۵۰۰ متر مربع است که شامل ۲۲ اتاق خواب، ۵ استخر، موزائیک هایی از جنس طلای ۲۴ عیار، زمین بولینگ، زمین تنیس ، محل فرود هلی کوپتر و … می شود.

بهترین خانه های دنیا

۷- آنتیلا – بمبئی ، هند

این برج ۲۷ طبقه در مرکز شهر بمبئی هند قرار دارد . ارزش این برج حدود ۲ میلیاد دلار است !!! هر طبقه از این برج مشخصات ویژه و منحصر به فردی دارد . به دلیل استفاده از مصالح و متریال های متنوع و با کیفیت ، هزینه ساخت این برج به شکل سرسام آوری بالا رفته است.

خانه های لوکس

۸- لس آنجلس ، آمریکا

این عمارت در لس آنجلس آمریکا قرار دارد . ارزش این عمارت زیبا ۲۵۰ میلیون دلار است . این عمارت به سبک مدرن طراحی و ساخته شده و شامل فضاهایی چون دو سوئیت بزرگ ، ۱۰ سوئیت VIP برای مهمان ها ، ۲۱ حمام ، سه آشپزخانه و … می شود.

خانه های زیبا

۹- پنت‌هاوس ، لندن ، بریتانیا

این پنت‌هاوس لوکس در هایدپارک لندن قرار دارد . ارزش این پنت‌هاوس ۲۰۰ میلیون دلار است . این پنت‌هاوس به سبک مدرن طراحی و ساخته شده و یکی از گران قیمت ترین و زیباترین پنت‌هاوس های جهان است.

خانه های لوکس

۱۰- بورلی هیلز ، کالیفورنیا ، آمریکا

این ویلای لاکچری در بورلی هیلز ، کالیفورنیا آمریکا قرار دارد . ارزش این ویلا ۳۶ میلیون دلار است . این ویلا به سبک معماری مدرن طراحی و ساخته شده و یکی از گران قیمت ترین ویلاها در نوع خود محسوب می شود.

خانه های ویلایی

نظر شما در مورد زیباترین خانه های جهان چیست ؟ ما در این بخش “زیباترین خانه های جهان” ۱۰ مورد را معرفی کردیم . به نظر شما کدام خانه شایسته زیباترین خانه جهان است؟!

تحریریه خانه طرح
منبع : khanetarh