طراحی نقشه خانه ۱۰۰ متری از نوع مسکونی یا ویلایی یکی از بیشترین مراجعات و درخواسته های کارفرمایان بوده است . نکته ای که در طراحی ساختمان با چنین متراژ هایی سوال بسیاری از کارفرمایان می باشد این است که نقشه خانه ۱۰۰ متری ، دو خوابه طراحی شود یا سه خوابه؟ پاسخ: با متراژ ۱۰۰ متر ما ساختمان دو خوابه را پیشنهاد می کنیم. از نظر ما دو اتاق خواب با ابعاد استاندارد بهتر از سه اتاق خواب با ابعاد کوچک است. با پرسش به این سوال به سراغ نقشه خانه ۱۰۰ متری می رویم که طراحی دو خوابه دارد. همچنین شما می توانید انواع نقشه ساختمان مسکونی را نیز مشاهده فرمایید.

نقشه خانه 100 متری

توضیحات نقشه خانه ۱۰۰ متری

نقشه خانه ۱۰۰ متری فوق به شکل مربع و ابعاد ۱۰ در ۱۰ است . طبقه همکف شامل فضاهای پارکینگ ، انباری ، سونا ، جکوزی ، رختکن ، دوش ، توالت و استخر می باشد. از طریق یک راه پله چهار طرفه به طبقه اول می رسیم. این طبقه شامل دو اتاق خواب ، هال و پذیرایی ، آشپزخانه ، حمام ، توالت ، لابی و تراس می باشد. فضای هال و پذیرایی به درخواست کارفرما کوچکتر طراحی شده و بخش مهمی از فضای خود را به تراس بخشیده است. نقشه این ساختمان به صورت ویلایی است اما می تواند برای ساختمان جنوبی نیز استفاده گردد.

لازم به ذکر است این مجموعه شامل ۷ عدد شیت به همراه ( پلان معماری + نما + برش + پلان شیب بندی ) می باشد . جهت مشاهده نقشه ها می بایست بعد از دانلود فایل آن را از حالت فشرده خارج کرده سپس با استفاده از نرم افزار Auto cad با ورژن ۲۰۰۴ یا بالاتر مشاهده نمایید . نظر شما در مورد نقشه خانه ۱۰۰ متری چیست ؟