طراحی نقشه خانه دو خوابه | زمین قناس

طراحی نقشه خانه دو خوابه در زمین قناس یا زمین مثلثی بسیار چالش برانگیز است. این موضوع از این جهت مهم است که مهندس معمار ، می بایست از فضاهای پرت زمین به بهترین شکل ممکن استفاده نماید. یکی از نکات دیگر در طراحی این گونه از زمین ها (ادامه مطلب)

دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه لوکس

دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه لوکس می تواند با هارمونی روشن یا تیره طراحی شود. در این بخش به سراغ دیزاینی می رویم که با ترکیب این دو هارمونی، ایده جذابی را خلق کرده که این ایده جذاب در قالب دکوراسیون نئوکلاسیک به منصه ظهور رسیده است. بررسی دکوراسیون (ادامه مطلب)

نقشه ویلا دوبلکس لوکس | نمای رومی شیک

نقشه ویلا دوبلکس لوکس به سبکِ کلاسیک معمولا با یک نمای رومی شیک و منحصر به فرد همراه است. در این بخش به بررسی یکی دیگر از پروژه های طراحی شده توسط خانه طرح می پردازیم که پلان معماری بر اساس سبکِ کلاسیک طراحی شده است. نکته مهم در (ادامه مطلب)

راه پله دوبلکس لوکس | چشم نواز و لاکچری

راه پله یکی از ارکان مهم در طراحی یک خانه دوبلکس ، به شمار می رود. راه پله دوبلکس لوکس بر اساس سبک های معماری می تواند در شکل و نقش های متفاوتی ظاهر شود. اگر از طرفداران سبک کلاسیک یا نئوکلاسیک هستید طراحی این سبک از راه پله (ادامه مطلب)

دکوراسیون داخلی منزل لوکس + تصاویر با کیفیت

هنگامی که صحبت از دکوراسیون داخلی منزل لوکس به میان می آید ذهن بسیاری از مردم به سبک های کلاسیک یا مدرن معطوف می گردد. در این بخش قصد معرفی دکوراسیون داخلی منزل لوکسی را داریم که با ترکیبِ سبکِ مدرن و کلاسیک یعنی سبک نئوکلاسیک طراحی شده است. (ادامه مطلب)

دکوراسیون منزل نئوکلاسیک | دیزاین خاص پسندان

دکوراسیون منزل نئوکلاسیک تلفیقی از دو سبک مدرن و کلاسیک است. اگر بین سبک مدرن و کلاسیک گیر کرده اید و نمی توانید یکی از این دو را انتخاب کنید، پیشنهاد می کنیم نیم نگاهی به سبک معماری نئوکلاسیک داشته باشید. در این بخش قصد داریم شما را با (ادامه مطلب)

نقشه خانه نیم پیلوت دو خوابه شیک و لوکس

طراحی نقشه خانه نیم پیلوت دو خوابه و سه خوابه یکی از چالش برانگیزترین پروژه ها برای مهندسین معمار است. شاید در نگاه اولیه به این فکر کنید که طراحی یک خانه بر روی پیلوت کار چندان دشواری نیست اما این فقط ظاهر و چشم انداز اولیه ذهن شماست. (ادامه مطلب)

دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک ساده و دوست داشتنی

دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک ساده ، حال و هوای مینیمالیستی دارد. این سبک از دکوراسیون مناسب افرادی است که عاشق سبک کلاسیک هستند اما از شلوغی زیاد هم خوششان نمی آید. در این بخش اتاق خواب کلاسیک ساده و در عین حال لوکسی را بررسی می کنیم که می (ادامه مطلب)