۲۲ عکس طراحی داخلی منزل در دبی (خانه دوبلکس)

طراحی خانه دوبلکس در کشورهای ثروتمندنشین‌ از جمله امارات متحده عربی و سایر کشورهای حوزه خلیج فارس و حتی کشوری همچون ایران از محبوبیت بالایی برخوردار است. در این بخش قصد داریم 22 عکس طراحی داخلی منزل دوبلکس در کلان شهر دبی را با شما کاربران خانه طرح به (ادامه مطلب)

بازسازی ساختمان قدیمی در تهران

بازسازی ساختمان های قدیمی یکی از موضوعاتی است که بسیاری از افراد بعد از خرید یک منزل به آن فکر می کنند . در این بخش به سراغ منزلی مسکونی رفتیم که در تهران قرار دارد و مالک این منزل به جای تخریب منزل یک بازسازی اساسی ، منطبق (ادامه مطلب)

نقشه خانه سه خوابه ۱۵۰ متری شمالی | بدون پرتی فضا

آیا به دنبال نقشه خانه سه خوابه 150 متری شمالی با عرض 12 متر هستید؟ در این بخش قصد معرفی نقشه خانه سه خوابه ای را داریم که بدون کوچکترین پرتی فضا طراحی شده است. این نقشه در زمین شمالی به مساحت تقریبی 12.6x18 طراحی شده که شما می (ادامه مطلب)

نمای ساختمان شیروانی (سقف شیبدار) مدرن و کلاسیک

اگر در یکی از شهرهای شمال کشور و یا مناطقی که بارندگی فراوانی دارند زندگی می کنید ، بام های شیبدار و نمای ساختمان شیروانی را به کرات دیده اید و این سبک از ساختمان ها برای شما تازگی ندارند. طراحی نمای ساختمان شیروانی می تواند به سبک های (ادامه مطلب)

نقشه خانه ویلایی ۶۰ متری | ویلا شیروانی مدرن

اگر به دنبال نقشه خانه یک خوابه 60 متری به صورت ویلایی می گردید و ویلا شیروانی با نمای مدرن برای شما اولویت دارد در این بخش قصد معرفی نقشه خانه ویلایی 60 متری را داریم که با عرض 8.5 متر طراحی شده است. این نقشه در زمین شمالی (ادامه مطلب)

نقشه خانه سه خوابه ۲۰۰ متری به همراه فایل

آیا به دنبال نقشه خانه سه خوابه 200 متری با عرض 10 متر می گردید؟ در این بخش قصد معرفی نقشه خانه سه خوابه 200 متری را داریم که با عرض 10 متر طراحی شده است. این نقشه در زمین جنوبی به مساحت ۳۰x۱۰ طراحی شده که شما می (ادامه مطلب)

لاندری روم چیست ؟ ۲۰ عکس اتاق لاندری مدرن و شیک

شاید این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که لاندری روم چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ متراژ و فضای مورد نیاز برای این اتاق چقدر است؟ و سوالات بسیاری که در این بخش علاوه بر پاسخ به سوالاتی از این قبیل، قصد معرفی 20 عکس اتاق لاندری (ادامه مطلب)

۲۵ ایده ، جدیدترین مدل کمد دیواری اتاق خواب

طراحی کمد دیواری اتاق خواب در بسیاری از موارد از اهمیت بالایی برخوردار بوده است . فرقی نمی کند اتاق خواب شما کوچک است یا بزرگ ، طراحی کمد دیواری یکی از الزامات و امتیازات بزرگ یک اتاق خواب محسوب می شود . کمد دیواری فضای ایده آلی برای (ادامه مطلب)