خانه/حیاط خانه ویلایی و مسکونی | ۲۰ طرح حیاط بزرگ و کوچک/

حیاط خانه ویلایی و مسکونی | ۲۰ طرح حیاط بزرگ و کوچک

طرح حیاط خانه های مسکونی موضوعی است که فکر بسیاری از کارفرمایان را به خود مشغول می کند. در حیاط ساختمان های شمالی این موضوع از اهمیت بیشتری برخوردار است. چراکه قبل از ورود به فضای داخلی ساختمان بایستی از حیاط عبور نماییم. به همین دلیل در نمای ساختمان (ادامه مطلب)

خانه شیک و باکلاس با دکوراسیون لوکس

یک خانه شیک و باکلاس با دکوراسیون لوکس با طراحی منحصر به فردی همراه است. در این بخش ، خانه لوکسی را بررسی می کنیم که در بخش های مختلف طراحی داخلی ، از رنگ های های کرم ، قهوه ای ، یاسی ، طلایی ، صورتی ، آبی (ادامه مطلب)

راهنمای خرید کابینت روشویی

امروزه کارشناسان طراحی داخلی منازل بر این اعتقاد هستند که سرویس بهداشتی نیز باید با دقت و ریزبینی دکور شود. انتخاب بهترین تجهیزات که بتواند بهداشت محیط را تضمین کند و از طرفی به زیبایی آن کمک کند، خرید روشویی کابینتی الگانته کابین و دیگر المان‌های موجود در سرویس (ادامه مطلب)

۱۴۰۰/۶/۱۴ ۱۶:۳۵:۳۶

تفاوت سینک کورین و گرانیتی

اگر به تازگی تصمیم دارید دکوراسیون خانه خود را تغییر بدهید، یکی از مواردی که باید آن را به درستی انتخاب کنید، خرید سینک ظرفشویی است. از آنجایی که روزانه بارها از سینک ظرفشویی استفاده می‌شود زیبایی اولیه، ماندگاری طولانی این زیبایی و عدم تغییر شکل آن بسیار مهم (ادامه مطلب)

۱۴۰۰/۶/۱۳ ۱۴:۱۸:۲۸

نقشه خانه باغ ۵۰ متری با طراحی مدرن

آیا به دنبال نقشه خانه باغ 50 متری با طراحی مدرن می گردید؟ در این بخش قصد معرفی نقشه خانه باغی را داریم که با مساحتی در حدود 50 متر مربع طراحی شده است. این نقشه در باغی به مساحت ۲۰x۵۰ موقعیت یابی شده که شما می توانید این (ادامه مطلب)

طراحی داخلی کلاسیک مدرن | منزل یک خوابه

سبک های کلاسیک در طراحی دکوراسیون داخلی ، بسیار پر هزینه هستند. سبک های مدرن نیز در ذات وجودی خود ، مینیمال و به دور از پیچیدگی هستند. اما ترکیب این دو سبک چه نتیجه ای را در بر خواهد داشت؟ در اینجا هستیم تا یک نمونه موردی در (ادامه مطلب)

طراحی کف حیاط ویلا ، ۲۵ ایده خلاخانه

طراحی کف حیاط ویلا را می توان به روش های مختلفی انجام داد. از طراحی با سنگ های گران قیمت گرفته تا روش های مقرون به صرفه و ارزان! مهم داشتن ایده های خلاقانه و نو آورانه است. در اینجا قصد داریم 25 ایده خلاقانه و جذاب برای طراحی (ادامه مطلب)

طراحی استخر ویلا در دبی با دکوراسیون لاکچری

طراحی استخر ویلای لاکچری می تواند از دو جنبه بررسی شود. جنبه اول طراحی فضاهای معماریست و جنبه دوم طراحی دکوراسیون داخلی استخر است. نمونه ای که در اینجا قصد معرفی آن را داریم طراحی استخر ویلای لاکچری است که در دبی اجرا شده. قصد طولانی کردن این مطلب (ادامه مطلب)

نمایش مطالب بیشتر
رفتن به بالا