طراحی پلان سینما جزء آن دسته از موضوعاتی است که در این روز ها مراجعین بسیار کم و اندکی دارد . پیشرفت علوم و تکنولوژی به حدی رسیده که امروزه هر خانواده ای خود یک سینمای خانگی در منزلش دارد . بنابر این روز به روز شاهد بی رونق شدن سینما ها و در نتیجه طراحی و ساخت بناهایی با کاربری سینما هستیم . با این حال لازم دانستیم یکی از پلان های سینما که نقشه جامع و خوبی نیز دارد برای شما کاربران خانه طرح آماده برای دانلود کنیم . قبل از دانلود نقشه ، توضیحات مختصری در مورد این پلان خواهیم داد . با خانه طرح همراه باشید .

پلان سینما

توضیحات پلان سینما

سایت پلان سینما دارای فرمی به شکل مستطیل است که دارای پرتی نیز می باشد . مساحت سایت پلان در حدود ۵۰۰۰ متر مربع است . این مجموعه دارای یک پلان پیلوت ( پارکینگ) ، پلان طبقه همکف و پلان طبقه اول می باشد . نکته جالب توجه در طراحی پارکینگ این مجموعه است !!! ۵۰۰۰ متر مربع به فضای پارکینگ که در زیر زمین در نظر گرفته شده است که با توجه به کاربری سینما ، این مقدار مساحت اختصاص داده شده بسیار عاقلانه و فنی به نظر می رسد .

لازم به ذکر است این مجموعه شامل ۷ عدد شیت به همراه ( پلان معماری + سایت پلان + نما + برش ) می باشد . جهت مشاهده نقشه ها می بایست بعد از دانلود فایل آن را از حالت فشرده خارج کرده سپس با استفاده از نرم افزار Auto cad با ورژن ۲۰۰۴ یا بالاتر مشاهده نمایید . نظر شما در مورد پلان سینما چیست ؟