طراحی دکوراسیون داخلی۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۹:۵۵:۳۳
طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی

امروزه طراحی دکوراسیون داخلی به سرعت در حال پیشرفت است . از دکوراسیون خانه های ویلایی و مسکونی گرفته تا برج های تجاری و هتل ها . گروه معماری خانه طرح با تکیه بر دانش طراحی و بروز بودن در این عرصه تمام تلاش و همت خود را برای رسیدن به زیباترین طراحی های داخلی ارج نهاده است . لازم دانستیم مهمترین اصولی که ما در طراحی دکوراسیون داخلی بر آن پایبند هستیم را  مطرح کنیم :
۱- در طراحی دکوراسیون قبل از هر چیز سبک مورد علاقتان ، رنگ بندی ها و … را با شما مطرح می کنیم .
۲- یکی از مواردی که در طراحی دکوراسیون داخلی مطرح است بحث هزینه تمام شده است ، بنابراین اگر می خواهید هزینه زیادی در بخش دکوراسیون داخلی متحمل نشوید ، ما در طراحی از سبک هایی استفاده می کنیم که در عین زیبایی با هزینه شما نیز سازگاری داشته باشد .
۳- طراحی ها در نهایت با استفاده از برنامه هایی از جمله ۳d s max ، Auto cad و سایر نرم افزار های گرافیکی به صورت شبیه سازی شده و سه بعدی تحویل شما می گردد .
۴- هدف گروه معماری خانه طرح ، طراحی دکوراسیون داخلی زیبا برای مشتریانش است و با تکیه بر دانش روز در زمینه طراحی داخلی ، زیباترین طرح های ممکنه را برای شما خلق می کند .

روند انجام پروژه

درخواست طراحی

مرحله اول

درخواست طراحی

ابتدا از طریق فرم سفارش طراحی درخواست خود را برای ما ارسال کرده و سپس منتظر تماس ما باشید .

فرم درخواست خدمات

مشاوره و قرارداد

مرحله دوم

مشاوره و قرارداد

در این مرحله ما با خواسته ها و نیاز های شما از پروژه آشنا می شویم و در نهایت در صورت توافق قراردادی ما بین ما و شما کارفرمای عزیز تنظیم می گردد تا پروژه وارد فاز طراحی شود.

طراحی دکوراسیون داخلی

مرحله سوم

طراحی دکوراسیون داخلی

در این مرحله انجام طراحی دکوراسیون داخلی با توجه به نیاز و خواسته های شما در زمان تعیین شده آماده سازی می گردد . هدف ما خلق دکوراسیونی زیبا و خلاقانه است.

تحویل نهایی

مرحله چهارم

تحویل نهایی

در این مرحله یک نام کاربری و رمز عبور برایتان ارسال می کنیم تا از این طریق به سادگی پروژه خود را دریافت کنید . در صورتی که پست الکترونیک دارید پروژه برایتان ایمیل می شود .