در این بخش قصد داریم یک طراحی خلاقانه دیگر را برایتان رو کنیم . اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که به خاص بودن نمای خارجی و دکوراسیون داخلی منزل خود اهمیت می دهید طرح امروز می تواند ایده خوبی برای طراحی پنجره های منزلتان باشد . با بخش ترجمه خانه طرح در بیان طراحی این پنجره خلاقانه و تعجب انگیز همراه باشید .

طراحی پنجره

استفاده بیشتر از «پنجره های رو به آسمان» در بالکن به منظور ایجاد تجربه ای از محیط بیرون در درون خانه

معماری آرژانتینی به نام «آلدانا گارسیا»، مفهوم گسترده تری از طراحی پنجره را ایجاد کرده است که به ساکنین آپارتمان امکان می دهد از داخل خانه از آسمان لذت ببرند. پنجره های رو به آسمان در وضعیت تاب خوردن قرار داشته، یا در غیر اینصورت کمی از پنجره بیرون می زند تا بصورت آلاچیق گرم و نرم در بیاید.

مدل پنجره

او اظهار می دارد این پروژه «برای آپارتمان های کوچک، یک آرامش بصری ایجاد کرده و امکان دسترسی به نور خورشید و هوای تازه را مهیا می کند» و «در واکنش به نیازهای کنونی مردم در شهرهای بزرگ» ساخته می شود.

طراحی پنجره

در بخش دکوراسیون داخلی شاهد اضافه شدن یک فضای استراحت به این نشیمن کوچک هستیم. این فضای استراحت همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید در لبه ی فضای داخلی و خارجی قرار گرفته است.

طراحی پنجره

فرصتی مناسب برای تماشای ماه و ستارگان در زمان استراحت . چه فرصتی از این بهتر ! نظر شما در خصوص طراحی پنجره به این سبک و مدل برای منازل مسکونی ، تجاری و اداری چیست ؟

معماری خلاقانه

مترجم : بهنام خیری | تحریریه : خانه طرح