آیا شما هم به دنبال ایده ای جذاب برای طراحی یک خانه دوبلکس شیک هستید؟ در این بخش به بررسی اجمالی طراحی ویلا مدرن و لوکسی می پردازیم که در برزیل اجرا شده است. زمین این ویلای دوبلکس، سر دو نبش قرآر دارد و یکی از چالش های این زمین ، شیب نسبتا زیاد آن است.

بررسی خانه دوبلکس شیک (طراحی ویلا مدرن)

نمای ساختمان دوبلکس

این خانه دوبلکس شیک به سبک مدرن طراحی شده است. در طراحی این ویلا مدرن از متریال بتن و میکروسمنت استفاده شده و یکی از شاخصه های این ویلا بهره گیری از لاین های نوری در سطح نمای ساختمان و کف سازی محوطه است.

خانه ویلایی عکس

برای دسترسی به ضلع دیگر ویلای دوبلکس از راه پله خطی استفاده شده و یکی از جذابیت های این خانه دوبلکس شیک ، استخر شیشه ای آن است که در تصاویر مشاهده می نمایید.

طراحی ویلا مدرن

به طور کلی نمای این ویلا، لوکس، خلاقانه و در عین حال ساده طراحی شده است.

طراحی ویلا مدرن

در طراحی ویلا مدرن یک گوی استیل مشاهده می شود که انعکاسی از منظره اطراف را به شکل کِرو به نمایش می گذارد.

خانه دوبلکس ویلایی

در بخش دکوراسیون داخلی شاهد طراحی ویلا مدرن و لوکسی هستیم که می تواند توجه هر بیننده ای را به خودش جلب نماید.

طراحی ویلا مدرن یک طبقه

مبلمان هایی با فرم کرو ، متریال ماربل و رنگ بندی طلایی ، سفید و مشکی ، باعث شده ، شاهد یک دیزاین لوکس و لاکچری باشیم.

خانه دوبلکس مدرن بزرگ

استفاده از لاین های نوری نه تنها در بخش نمای ساختمان بلکه در بخش آشپزخانه نیز ادامه پیدا کرده است. این لاین های نوری در دل پنل های دکوراتیو کیتکا قرآر گرفته اند و ظاهر خاص و منحصر به فردی به دکوراسیون داخلی این ویلای دوبلکس بخشیده اند.

ساختمان دوبلکس

دیدگاه شما در خصوص طراحی ویلا مدرن چیست؟ آیا طراحی این خانه دوبلکس شیک و لاکچری توانست نظر شما را به خودش جلب نماید؟ دیدگاه خود را در این خصوص با سایر کاربران خانه طرح به اشتراک بگذارید.

تحریریه خانه طرح
منبع : khanetarh – arqrafaelfr