نقشه خانه هایی با ۱۵۰ متر مربع زیربنا در حالت استاندارد می تواند به صورت سه خوابه یا دو خوابه طراحی شود. توجه به فضای حریم خصوصی و عمومی در طراحی خانه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ایجاد فضای نشیمن بزرگ برای ایرانیان در جهت پذیرایی از میهمان بسیار مهم بوده و فضای اتاق خواب ها در نقشه های سه خواب نباید از حد استاندارد کوچکتر طراحی شوند. در این بخش قصد معرفی نقشه خانه سه خوابه ۱۵۰ متری را داریم که در قالب طیقه اول یک ساختمان دو طبقه طراحی شده است . پیش از این ، در پست قبلی به معرفی نقشه خانه دوبلکس ۱۵۰ متری در کرمان پرداخته بودیم . قبل از دانلود این فایل پیشنهاد می کنیم به توضیحات کوتاهی که در این بخش آماده کرده ایم توجه فرمایید.

نقشه خانه سه خوابه 150 متری

توضیحات نقشه خانه سه خوابه ۱۵۰ متری

نقشه خانه سه خوابه ۱۵۰ متری در زمین مستطیلی شکلی به مساحت تقریبی ۳۵۰ متر مربع طراحی شده است . طبقه همکف به صورت یک خوابه شامل فضاهای آشپزخانه ، سرویس حمام و توالت ، ناهار خوری و سالن نشیمن است. در طبقه همکف جای پارک دو خودرو در نظر گرفته شده است. در طبقه اول شاهد فضاهای ( نشیمن ، آشپزخانه ، ناهارخوری ، ۱ خواب والدین، ۲ خواب فرزند، سرویس حمام و سرویس دستشویی هستیم.

لازم به ذکر است این مجموعه شامل ۲ عدد شیت به همراه ( نقشه های کامل معماری و نقشه های سازه ) می باشد . جهت مشاهده نقشه ها می بایست بعد از دانلود فایل آن را از حالت فشرده خارج کرده سپس با استفاده از نرم افزار Auto cad با ورژن ۲۰۰۴ یا بالاتر مشاهده نمایید . نظر شما در مورد نقشه خانه سه خوابه ۱۵۰ متری چیست ؟