اگر به دنبال زیباترین مدل دکوراسیون پذیرایی برای خانه ی خود هستید ، در این بخش قصد داریم شما را با زیباترین دکوراسیون ها شگفت زده کنیم . بسیاری از افراد عاشق دکوراسیون های مدرن هستند . در طراحی این سبک  از دکوراسیون (مدرن) ، سادگی حرف اول را میزند . پس اگر به دنبال سبکی هستید که در عین زیبایی ، هزینه کمتری نیز پرداخت نمایید ، حتما این سبک از دکوراسیون داخلی را در نظر داشته باشید . در این بخش ۲۰ مدل دکوراسیون پذیرایی شگفت انگیز  را برای شما آماده کردیم که به توضیح کوتاه هر عکس می پردازیم .

۲۰ مدل دکوراسیون پذیرایی مدرن را ببینید

مدل دکوراسیون پذیرایی

۱- در تصویر بالا شاهد یک دکوراسیون مدرن هستیم . کف سازی انجام شده از نوع پارکت است و مبلمان سفید به خوبی خود را با رنگ پارکت منطبق ساخته اند . نکته جالب توجه راه پله مارپیچ از جنس استیل است که خود را به بهترین شکل ممکن نمایان ساخته است .

دکوراسیون پذیرایی

۲- اگر به رنگ بندی دکوراسیون داخلی این منزل زیبا دقت نمایید متوجه یک هارمونی گرم در طراحی می شوید . به طور کلی سه رنگ بازیگر اصلی این دکوراسیون هستند ( سفید ، کرم ، نارنجی ) . همین عامل باعث شده دکوراسیون شلوغی نداشته باشیم .

طراحی دکوراسیون داخلی

۳- همیشه در طراحی دکوراسیون منزلتان از عکس هایی استفاده نمایید که متناسب با سبک دکوراسیون داخلی منزلتان باشد . اگر سبک منزل شما مدرن است ، انتخاب عکسی مدرن می تواند بهترین انتخاب باشد .

دکوراسیون پذیرایی

۴- از کاغذ دیواری های شلوغ تا حد امکان استفاده نکنید . چراکه بعد از چند ماه شما را خسته می کند

دکوراسیون پذیرایی کوچک

۵- همیشه در انتخاب رنگ کف سازی ، رنگ های روشن را انتخاب کنید . رنگ های روشن باعث بهتر دیده شدن وسایل منزل می شوند . از طرفی در ست کردن رنگ وسایل منزل انتخاب عمل بهتری خواهید داشت .

دکوراسیون پذیرایی

۶- یک فضای منصر به فرد برای محل قرار گیری تلوزیون در نظر بگیرید . در طراحی این فضا سادگی را ملاک قرار دهید و از شلوغ کردن پذیرایی تا حد ممکن پرهیز نمایید .

دکوراسیون پذیرایی مدرن

۷- از وسایل دکوری و تزئینی خاص استفاده کنید . کیفیت این وسایل به نحوی باشد که توجه حاضرین را به خود جلب کنند .

دکوراسیون پذیرایی مدرن

۸- رنگ مبلمان ، کف سازی و دکور زیر تلوزیونی را در ۲ یا ۳ رنگ ست کنید . این عمل از شلوغی فضا جلوگیری میکند و طراح نهایی را یک پارچه می سازد .

دکوراسیون پذیرایی و حال

۹- استفاده از طرح های خاص در بدنه دیواره ها به زیبایی و منحصر به فرد کردن دکوراسیون داخلی کمک شایانی می کند .

دکوراسیون پذیرایی مدرن

۱۰- اگر دکوراسیون داخلی منزل شما روشن است ، پس ، جای یک قاب عکس رنگی خالی است .

مدل دکوراسیون پذیرایی

۱۱- از استیکر های دیواری ( همان کاغذ رنگی ) نیز می توانید در زیباتر کردن فضای منزل استفاده نمایید .

دکوراسیون پذیرایی

۱۲- رنگ بندی سفید باعث بزرگتر نشان دادن فضای منزل می شود . پس اگر فضای منزل شما کوچک است ، رنگ سفید را اولویت اول خود قرار دهید .

دکوراسیون پذیرایی کوچک

۱۳- در طراحی دکوراسیون زیبا همیشه لازم نیست از پرده های پارچه ای استفاده کرد .

مدل دکوراسیون پذیرایی

۱۴- از مبلمان های مدرن برای طراحی داخلی مدرن استفاده کنید .

دکوراسیون پذیرایی و حال

۱۵- از کاغذ دیواری های شلوغ فقط در یک بخش از سطح دیوار استفاده نمایید . استفاده بیش از اندازه باعث شلوغی دکوراسیون داخلی می شود .

طراحی داخلی منزل

۱۶- از رنگ بندی فلت برای دکوراسیون داخلی منزلتان استفاده نمایید ! کافیست با سرچ کلمه “رنگ فلت ” با این سبک از رنگ بندی ها آشنا شوید .

دکوراسیون پذیرایی کوچک

۱۷- اگر منزل و خانه کوچکی دارید از رنگ سفید و شیشه بیشتر استفاده کنید .

مدل دکوراسیون پذیرایی

۱۸- مبلمان های مدرن و خاص در زیباتر کردن فضای داخلی منزل ، نقش بزرگی را ایفا می کنند .

مدل دکوراسیون پذیرایی

۱۹- یکی از عناصر بسیار مهم در زیبایی یک پذیرایی ، طراحی سقف است . لازم نیست از پیچیدگی زیاد استفاده کنید . سادگی مهمترین عامل شیک بودن است .

دکوراسیون پذیرایی

۲۰- استفاده از رنگ های گرم برای طراحی داخلی پذیرایی رویکردی مثبت و قابل قبول است . نظر شما در مورد ۲۰ مدل دکوراسیون پذیرایی مدرن چیست ؟

نویسنده : بهنام خیری | تحریریه : خانه طرحتحریریه خانه طرح
منبع : khanetarh – smjndb – pinterest