طراحی پلان استادیوم ورزشی یکی از موضوعاتی است که بسیاری از طراحان معمار با آن مواجه شده اند . بی شک در طراحی اینگونه پلان ها بسیاری از اصول طراحی ورزشگاه بایستی مورد توجه قرار گیرد از جمله توجه به ورودی تماشاگران ، ورودی بازیکنان و …. . در این بخش یک پلان استادیوم فوتبال به صورت فایل اتوکدی برای شما کاربران عزیز خانه طرح آماده کرده ایم تا با الهام گرفتن این نمونه از پلان ها ، پروژه موردنظرتان را با دید بهتری طراحی کنید . لازم دانستیم در این قسمت توضیحاتی کوتاه در مورد این پروژه شرح دهیم .

پلان استادیوم

توضیحات پلان استادیوم

سایت پلان استادیوم ورزشی تقریبا به شکل دایره است که در مرکز آن ، استادیوم فوتبال قرار دارد و در دورتادور آن ، پیست دو میدانی طراحی شده است . همچنین در دو ضلع این استادیوم سکویی برای تماشاگران در نظر گرفته شده است . این استادیوم ورزشی داری بخش های دیگری نیز هست ، از جمله این  بخش ها می توانیم به زمین چند منظوره ورزشی ، باشگاه ورزشی زمین تمرین بازیکنان فوتبال ، زمین تنیس و پارکینگ اشاره کنیم . زبان طراح و ترسیم کننده این نقشه اسپانیایی بوده که با توجه به در خواست کاربران خانه طرح ، این نقشه را به زبان فارسی ترجمه کردیم تا مورد استفاده تمامی طراحان و کاربران ایرانی قرار گیرد .

لازم به ذکر است این فایل شامل ۱ عدد شیت به همراه ( پلان معماری ) می باشد . جهت مشاهده نقشه ها می بایست بعد از دانلود فایل آن را از حالت فشرده خارج کرده سپس با استفاده از نرم افزار Auto cad با ورژن ۲۰۰۴ یا بالاتر پلان را مشاهده نمایید . نظر شما در مورد “ پلان استادیوم” چیست ؟ آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟