هنگامی که صحبت از نمای ویلا مدرن به میان می آید، توجه بسیاری از افراد به نمای خانه های دوبلکس جلب می شود. طبیعتا نمای ساختمان های یک طبقه ویلایی جذابیت بیشتری به نسبت نمای ویلاهای فلت دارند. چرا که سطح نمای بیشتری در جهت فرم سازی در سطح نمای ویلا یک طبقه وجود دارد. در این بخش به معرفی ۱۰ نما ویلای لاکچری می پردازیم که از طراحی منحصر به فردی برخوردار هستند.

تصاویر نمای ویلا مدرن (نما ویلای لاکچری) را ببینید

نمای ویلا مدرن در ایران

۱- نمای ویلا مدرنی که در تصویر بالا مشاهده می کنید با ترکیبی از متریال شیشه ، چوبِ ترموود ، سنگ اسلب و PVC طراحی و ساخته شده است.

نما ویلای لاکچری

۲- نمونه ای دیگر از نمای ویلا مدرن که یکی از ویژگی های سبک مدرن استفاده از پنجره های بزرگ و سرتاسری است که در تصویر بالا این موضوع به خوبی مشهود است.

نمای ویلا مدرن

۳- استفاده از متریال PVC در طراحی نما ویلای لاکچری می تواند به لوکس سازی نما کمک کند (به شرط داشتن یک ایده خوب در فرم سازی نما).

نمای ویلاهای شمال

۴- اگر نما ویلای لاکچری مد نظر دارید ، محوطه سازی حیاط را هم به تناسب نمای ساختمان بایستی طراحی کنید.

نمای ویلایی

۵- استفاده از نور های خطی در طراحی نمای مدرن در صورتی که در جای خود مورد استفاده قرار گیرند به لوکس سازی نمای ویلا کمک می کنند.

نمای ویلا مدرن

۶- چوب ترموود در کنار متریال سنگ ، ترکیب لوکسی را برای نمای ساختمان های ویلایی خلق می کند.

لاکچری نمای ویلا مدرن

۷- نماهای مدرن ویلایی معمولا تراس های بزرگ و دلبازی دارند.

نمای خانه دوبلکس

۸- در طراحی نمای مدرن ویلا ،درب ورودی را با سطح نمای ویلا، یکسان سازی کنید. (همانند تصویر بالا)

نمای ویلاهای لاکچری

۹- سنگ های اسلب به طراحی نمای ویلای لوکس کمک می کنند. اگر هزینه سنگ برای شما بالاست از سرامیک اسلب پرسلان هم می توانید استفاده کنید.

نمای ویلا دوبلکس مدرن

۱۰- نما ویلای لاکچری می تواند با ترکیبی از چند متریال که در شاخصه متریال های لوکس هستند طراحی شوند که در تصاویر بالا ایده های جذابی در این خصوص به نمایش گذاشتیم. نظر شما در مورد نمای ویلا مدرن چیست؟ کدام نمای ویلا بیش از سایر نماها مورد توجه شما قرار گرفت؟

تحریریه خانه طرح
منبع : khanetarh – antonovich – pinterest – behance