آیا به دنبال نقشه خانه ۱۱۰ متری ویلایی هستید؟ در این بخش قصد معرفی نقشه خانه دوبلکسی را داریم که با عرض ۱۰ و طول ۱۱ متر طراحی شده است. این نقشه در زمین شمالی به مساحت تقریبی ۲۵x۱۰ موقعیت یابی شده که شما می توانید این پلان را در زمین هایی با مساحت بیشتر نیز اجرا نمایید. در ادامه به توضیحاتی مفید و مختصر در خصوص نقشه خانه ۱۱۰ متری  و نمای دوبلکس می پردازیم. لازم به ذکر است اگر نیاز به طراحی یا اطلاعات بیشتری در خصوص طراحی خانه دوبلکس دارید می توانید از پست پاسخ به سوالات شما در خصوص طراحی خانه دوبلکس دیدن نمایید.

توضیحات نقشه خانه ۱۱۰ متری

طبقه همکف ویلای دوبلکس :

نقشه خانه ۱۱۰ متری در قالب دو طبقه و به صورت دوبلکس ، توسط مهندس خیری طراحی شده است. برای ورود به داخل ساختمان ، ابتدا بایستی از فضای حیاط عبور نمایید. راه پله دوبلکس به صورت “L” طراحی شده و با توجه به درخواست کارفرما با یک سالن نشیمن بزرگ مواجه هستیم. از دیگر فضاهای این خانه دوبلکس می توانیم به آشپزخانه ، مطبخ ، اتاق میهمان ، سرویس حمام ، سرویس توالت و لابی خصوصی اشاره کنیم. متراژ طبقه همکف ۱۱۰ متر مربع می باشد.

نقشه خانه 110 متری

طبقه اول ویلای دوبلکس :

به طبقه اول این ویلایِ دوبلکس می رسیم. طبقه اول به صورت سه خوابه طراحی شده که شامل اتاق خواب مستر و اتاق خواب فرزندان می باشد. از دیگر فضاهای این طبقه می توانیم به فضای بار ، سرویس توالت ، tv room و تراس اشاره کنیم .لازم به ذکر است مساحت طبقه اول به مانند طبقه همکف ۱۱۰ متر مربع می باشد.

طراحی خانه دوبلکس

پیشنهاد ما برای نمای دوبلکس :

برای نقشه خانه دوبلکس ، نمای کلاسیک (نمای دوبلکس رومی) پیشنهاد می شود. هر چند در خصوص نمای دوبلکس، می توان با اعمال تغییرات توسط آرشیتکت پروژه ، نمای مدرن ، نئوکلاسیک و … نیز طراحی گردد. همچنین با استفاده از جلوه های نورپردازی می توانید نمای دوبلکس خود را در نور شب جذابتر نمایید در خصوص متریال مورد استفاده برای نمای دوبلکس پیشنهاد اول ما استفاده از سنگ تراورتن و در مرحله دوم سیمان سفید است.

نمای دوبلکس

نظر شما در مورد نقشه خانه ۱۱۰ متری و نمای دوبلکس چیست ؟

تحریریه خانه طرح
منبع : khanetarh