آیا به دنبال نقشه خانه باغ ۵۰ متری با طراحی مدرن می گردید؟ در این بخش قصد معرفی نقشه خانه باغی را داریم که با مساحتی در حدود ۵۰ متر مربع طراحی شده است. این نقشه در باغی به مساحت ۲۰x۵۰ موقعیت یابی شده که شما می توانید این پلان را در زمین هایی با مساحت مورد تایید مهندس معمار اجرا نمایید. در ادامه به توضیحاتی مفید و مختصر در خصوص نقشه خانه باغ ۵۰ متری می پردازیم. لازم به ذکر است در پست قبل به (نقشه ویلایی همکف | نقشه ویلا یک طبقه مدرن) اشاره کرده بودیم که مشاهده این پست می تواند برای شما مفید واقع شود.

توضیحات نقشه خانه باغ ۵۰ متری

پلان معماری :

در نقشه خانه باغ ۵۰ متری ، دو ورودی دیده می شود. ورودی اول دسترسی مستقیم به نشیمن دارد و در ورودی دوم با فضای لابی مواجه می شوید. این خانه ویلایی دارای ۱ اتاق خواب یه همراه کمد دیواری ، سرویس بهداشتی (سرویس حمام + سرویس توالت) آشپزخانه و سالن نشیمن می باشد. بین فضای نشیمن و آشپزخانه یک میز کانتر ۶ نفره طراحی شده است.

نقشه خانه باغ 50 متری

نمای پیشنهادی برای این پلان :

برای این خانه ۵۰ متر مربعی که به صورت طبقه همکف طراحی شده ، نمای مدرن پیشنهاد می شود. هر چند در خصوص این نمای ساختمان، می توان، با اعمال تغییرات توسط مهندس معمار ، نمای کلاسیک ، نئوکلاسیک و … نیز می تواند طراحی گردد.

نقشه خانه باغ ویلایی

نظر شما در مورد نقشه خانه باغ ۵۰ متری با طراحی مدرن چیست ؟

تحریریه خانه طرح
منبع : khanetarh