ایده های خلاقانه در طراحی کمد دیواری می تواند دکوراسیون یک اتاق خواب را متحول سازند . یک کمد دیواری استاندارد مانع از به هم ریختگی و آشفتگی دیزاین داخلی اتاق خواب می شود و وجود این فضا برای هر اتاق خوابی ضروری و واجب به نظر می رسد . در این قسمت مجموعه ای از ۱۵ مدل کمد دیواری اتاق خواب مدرن و جدید را برای شما کاربران خانه طرح آماده نمودیم . با توجه به درخواست کاربران در خصوص این موضوع که ابعاد کمد دیواری استاندارد چقدر می تواند در نظر گرفته شود در یک عکس ابعاد استاندارد یک کمد دیواری ویژه اتاق خواب را به نمایش گذاشتیم .

طرح کمد دیواری

البته استاندارد خاصی در خصوص ابعاد دقیق و صدرصدی یک کمد دیواری وجود ندارد و ابعاد کمد دیواری ها می توانند متناسب با ابعاد اتاق خواب ، نیاز افراد ، نوع کاربری اتاق خواب ( اتاق خواب دخترانه ، اتاق خواب عروس ، اتاق خواب مستر ، اتاق خواب والدین و … ) تغییر کند . اما آنچه که میتوان به صورت تقریبی از ابعاد و اندازه های یک کمد دیواری استاندارد  انتظار داشت می تواند تصویر بالا باشد .

نگاهی به ۱۵ مدل کمد دیواری اتاق خواب

مدل کمد دیواری

همانطور که در ابتدای تیتر این مطلب نیز گفته بودیم تصمیم به معرفی ۱۵ مدل کمد دیواری اتاق خواب مدرن داریم و از این کمد دیواری قرمز شروع می کنیم که بسیار جلب توجه نموده است .

مدل کمد دیواری

یک مدل کمد دیواری اتاق خواب که بدون هیچ گونه دربی طراحی و ساخته شده است .

مدل کمد دیواری ریلی

تلفیق متریال شیشه و چوب MDF در طراحی کمد دیواری مدرن را شاهد هستید .

کمد دیواری ریلی

کمد دیواری ها ایده های متفاوتی دارند که در این طرح شاهد یک کمد دیواری ریلی هستیم . یکی از مشخصات کمد دیواری های ریلی همسو بودن آنها با سبک معماری مدرن است .

کمد دیواری اتاق خواب

ترکیب شیشه و چوب در کنار یک دیگر حس لوکس و مدرنی را نه تنها به کمد دیواری بلکه به دکوراسیون اتاق خواب نیز منتقل می کند .

کمد دیواری اتاق خواب

مدل ساده کمد دیواری اتاق خواب با بهره گیری از سبک مدرن .

طرح کمد دیواری

مدلی جدیدی از کمد دیواری های طرح دار که بسیار جلب توجه می کنند .

طرح کمد دیواری

احتمالا این اتاق خواب برای یک بانوی جوان ایرانیست . در طراحی این کمد دیواری از  رنگ همیشگی و مورد علاقه خانم های جوان ( ترکیب دو رنگ سفید – یاسی ) استفاده شده است .

کمد دیواری مدرن

یک مدل کمد دیواری مدرن و ساده که از ام دی اف پلی گلاس برای براقیت بیشتر سطح کمد دیواری استفاده کرده است . لازم به ذکر است ام دی اف های هایگلاس نیز دارای تشابه نزدیکی به MDF پلی گلاس هستند با این تفاوت که پلی گلاس ها در برابر خط و خش مقاومت بسیار بیشتری دارند و براقیت آنها در برابر MDF هایگلاس نیز بیشتر است .

کمد دیواری اتاق خواب

طرح ساده از کمد دیواری سفید – مخصوص افرادی که عاشق فضاهای خلوت هستند .

کمد دیواری اتاق خواب

زیبایی یک کمد دیواری گاهی اوقات در سادگی ان خلاصه می شود .

مدل کمد دیواری

یک ایده بسیار جالب در طراحی کمد دیواری .

عکس کمد دیواری

اوج زیبایی در کمد دیواری مدرن

کمد لباس ام دی اف

کمد لباس ام دی اف با طراحی مدرن و متریال های پلی گلاس

کمد دیواری ریلی

نظر شما در خصوص ۱۵ مدل کمد دیواری اتاق خواب مدرن چیست ؟ کدام یک از مدل کمد دیواری مورد توجه شما قرار گرفت ؟

تحریریه خانه طرح
منبع : homify – slidingdoorco – khanetarh