امروزه طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه به ۲ سبک مدرن و کلاسیک از محبوبیت بیشتری به نسبت سایر سبک های معماری برخوردار هستند . در کمتر دکوراسیون آرایشگاهی شاهد استفاده از سبک هایی چون دیکانستراکشن ، فولدینگ و … هستیم . اینکه از چه سبکی در طراحی سالن آرایشگاه استفاده کنیم یا نکنیم به عوامل بسیاری از جمله نمای خارجی ، میزان بودجه کارفرما ، کاربری فضا و … بستگی دارد . در این بخش قصد معرفی ۱۰ مدل دکوراسیون آرایشگاه زنانه ( سالن آرایش و زیبایی ) را داریم . با خانه طرح در معرفی این آرایشگاه های زیبا و منحصر به فرد همراه باشید .

نگاهی به ۱۰ مدل دکوراسیون آرایشگاه زنانه

دکوراسیون آرایشگاه زنانه

۱- استفاده از رنگ صورت در طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه یک انتخاب کاملا هوشمندانه است . رنگ صورتی رنگ مورد علاقه بسیاری از بانوان جوان است و از طرفی رنگی شاد و مسرت بخش به حساب می آید .

دکوراسیون آرایشگاه زنانه

در طراحی سقف از متریال کناف با رنگ صورتی استفاده شده و در مابقی طراحی داخلی از رنگ بندی سفید بهره گرفته شده است .

دکوراسیون آرایشگاه زنانه

۲- در طراحی دوم از سری دکوراسیون آرایشگاه زنانه از رنگ بندی صورتی ملایم استفاده شده و سبک مدرن برای طراحی آرایشگاه در نظر گرفته شده است . یکی از نکات جالب توجه در طراحی این آرایشگاه ، استفاده گسترده از نور مخفی در بدنه دیوار و سقف می باشد که فضای داخلی را آرامش بخش تر نموده است .

دکوراسیون آرایشگاه ایرانی

۳- اگر به دکوراسیون سالن زیبایی به سبک کلاسیک علاقه مند هستید در پست قبلی به صورت کامل به یکی از این دکوراسیون ها پرداخته ایم . همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید استفاده از سنگ های کرم و قهوه ای از جنس مرمریت ، جذابیت و شکوه خاصی به فضای داخلی بخشیده است .

دیزاین سالن آرایشگاه زنانه

۴- نمونه ای دیگر از طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه به سبک کلاسیک را شاهد هستید . همانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده می کنید استفاده از سنگ های رگه دار مرمریت جلوه لوکسی به فضای داخلی بخشیده است .

دیزاین آرایشگاه زنانه

۵- استفاده از کف سازی تیره رنگ باعث می شود ، مو و سایر کثیفی ها کمتر دیده شوند .

دکوراسیون آرایشگاه زنانه

۶- در طراحی دکوراسیون این آرایشگاه شاهد استفاده از یک سبک متفاوت و نو هستیم . طراحی داخلی این آرایشگاه تلفیقی از سبک دیکانستراکشن و فولدینگ است .

دیزاین سالن آرایشگاه زنانه

۷- اگر آرایشگاه کوچکی دارید ، تصویر بالا می تواند ایده جالبی باشد . استفاده از آینه بر روی دیواره ی سمت راست ، ابعاد فضای داخلی آرایشگاه را ۲ برابر جلوه می دهد .

دکوراسیون آرایشگاه ایرانی

۸- در تصویر بالا از متریال پارکت و رنگ بندی کرم-قهوه ای در طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه استفاده شده که فضای داخلی را گرم و پر انرژی کرده است .

دیزاین ارایشگاه

۹- طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه با رنگ بندی سفید-سیاه را در تصویر بالا مشاهده می کنید که دیزاینی خاص و منحصر به فرد را ایجاد کرده است .

دیزاین ارایشگاه

۱۰- در طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه فوق شاهده استفاده از هارمونی تیره هستیم . طراح ، برای جبران تاریکی فضا در اثر استفاده از رنگ بندی تیره ، از نور مصنوعی به صورت گسترده تری در سقف استفاده کرده است .

تحریریه : خانه طرح | نویسنده: بهنام خیری