اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که دکوراسیون داخلی منزل کوچکی دارند و فکر می کنند نمی توانند خانه لوکس و لاکچری داشته باشند ، باید با نهایت احترام بگوییم خیر ! شما هم می توانید در منزل کوچک خود یک دکوراسیون کلاسیک و لوکس داشته باشید . در این بخش به سراغ دکوراسیون داخلی منزل کوچکی در یکی از واحد هایِ آپارتمانی در شهر دبی رفتیم که اگر از طرفداران سبک های کلاسیک باشید احتمالا دکوراسیون این منزل نظر شما را جلب خواهد کرد .

نگاهی به دکوراسیون داخلی منزل کوچک و لوکس

دکوراسیون داخلی منزل کوچک

یک پذیرایی کوچک با فرم و چیدمانی دایره ای شکل! مبلمان های مورد استفاده در طراحی دکوراسیون این خانه لوکس ، همگی به سبک کلاسیک هستند . در طراحی سقف نیز از مدل های پیچیده استفاده نشده و طراح سعی کرده یک طراحی ساده و در عین حال جذاب را جایگزین کند . استفاده از سه رنگِ کرم ، قوه ای و طلایی سه مثلث رنگی این خانه لوکس را تشکیل می دهد.

دکوراسیون داخلی منزل کوچک

نمایی دیگر از دکوراسیون داخلی منزل کوچک (بخش پذیرایی) که دسترسی مستقیم به فضای آشپزخانه دارد .

دکوراسیون خانه های 50 متری

در طراحی دکور تلویزیون روی دیوار از ایده ی جالبی استفاده شده است . یک قابِ کلاسیکِ سلطنتی ، دور تا دور فضای تلوزیون را پوشش داده و از یک میز ساده برای قرار دادن سایر لوازم جانبی تلوزیون و … استفاده شده است . در بالای تلوزیون نیز محلی برای جا کتابی در نظر گرفته شده که بیشتر جنبه دکوری دارد . در کنار دکورِ تلوزیون ، ۲ کمدِ ویترین به صورت قرینه طراحی شده تا دکوری های منزل در این بخش به نمایش گذاشته شوند .

دکوراسیون منزل کوچک

و یک فضای لوکس برای صرف صبحانه ، ناهار و شام که از نور و ویوی بسیار خوبی بهره می برد .

دکوراسیون داخلی منزل کوچک

و اما به قلب تپنده این خانه لوکس و لاکچری می رسیم . در طراحی آشپزخانه از کابینت ممبران کلاسیک استفاده شده است . استفاده از کاشی های طرح دار کِرم قهره ای در کنار کنده کاری های طلایی رنگ حس لوکسی را به فضا بخشیده است .

معماری خانه های کوچک

نمای دیگری از این آشپزخانه کوچک کلاسیک را مشاهده می کنید .

دکوراسیون منزل کوچک

یکی از نکات جالب در طراحی آشپزخانه های کلاسیک تقارن در طراحی کابینت هاست که در طراحی این آشپزخانه نیز شاهد آن هستیم .

دکوراسیون خانه های 50 متری

دکوراسیونِ داخلیِ منزلِ کوچکِ فوق ، ظاهرا به اتاق خوابِ کوچک اعتقادی ندارد ! شاید دلیلش این باشد که نیمی از وقت و زندگی ما در اتاق خواب ها سپری می شود و اصولا زندگی در یک اتاق خواب کوچک برای بسیاری سخت و طاقت فرساست  . کارفرما و طراح این پروژه به جای طراحی ۲ خواب کوچک از یک خواب بزرگتر رونمایی کرده است .

دکوراسیون منزل کوچک

در طراحی اتاق خواب نیز شاهد بهره گیری از سبک کلاسیک و لوکس هستیم .

معماری خانه های کوچک

نظر شما در خصوص دکوراسیون داخلی منزل کوچک و لوکس ۵۰ متری چیست ؟ آیا این سبک از طراحی را برای دکوراسیون داخلی منزل کوچک خود می پسنید ؟ مثل همیشه منتظر نظرات شما دوستان و همراهان خانه طرح هستیم.

تحریریه خانه طرح
منبع:  interior-design – khanetarh