اگر نقشه خانه ۲۵۰ متری یا نقشه خانه ۲۴۰ متری دارید می توانید آن را به صورت سه خوابه یا چهار خوابه و … طراحی کنید. نکته مهم در طراحی هر پروژه معماری توجه به نیاز های کارفرمای پروژه است. در این بخش به معرفی نقشه ویلایی همکفی می پردازیم که توسط تیم معماری خانه طرح به سرپرستی مهندس خیری طراحی شده است. نقشه خانه ۲۵۰ متری مدرن در زمینی به ابعاد ۱۰۰۰ متر مربع موقعیت یابی شده و شاهد عدم پرتی و ایجاد یک عرصه بندی صحیح معماری با توجه به خواست و نیاز کارفرمای پروژه هستیم.

نقشه خانه ۲۵۰ متری مدرن

نقشه ویلایی همکف :

نقشه خانه ۲۵۰ متری شامل یک نقشه ویلایی همکف به سبک مدرن و لوکس است که بر به صورت سه خوابه طراحی شده است. حریم خصوصی در فضاهای معماری رعایت شده و هیچ اثری از پرتی فضا نیست. از جمله فضاهای معماری در طراحی پلان ویلا می توان به سال نشیمن ، آشپزخانه ، پنتری ، لاندری ، مطبخ (آشپزخانه کثیف) ، توالت ، لابی ورودی ، لابی خصوصی ، اتاق خواب فرزندان ، اتاق خواب مستر ، کلوزت ، ناهارخوری ، سرویس بهداشتی و پارکینگ اشاره نماییم.

نقشه خانه ۲۵۰ متری

نمای پیشنهادی برای نقشه خانه ۲۵۰ متری مدرن (نقشه ویلایی همکف)

برای این نقشه ویلایی همکف ، نمای مدرن پیشنهاد می شود. هر چند در خصوص نمای ساختمان، می توان، با اعمال تغییرات توسط مهندس معمار ، نمای کلاسیک ، نئوکلاسیک و … نیز طراحی گردد.

نقشه ویلایی همکف

نظر شما در مورد نقشه خانه ۲۵۰ متری چیست ؟ ایا نقشه ویلایی همکف می تواند انتظارات شما از یک ویلای لوکس را برآروده سازد؟

تحریریه خانه طرح
منبع : khanetarh