آیا به دنبال نقشه خانه سه خوابه ۲۰۰ متری با عرض ۱۰ متر می گردید؟ در این بخش قصد معرفی نقشه خانه سه خوابه ۲۰۰ متری را داریم که با عرض ۱۰ متر طراحی شده است. این نقشه در زمین جنوبی به مساحت ۳۰x۱۰ طراحی شده که شما می توانید این پلان را در زمین هایی با مساحت بیشتر نیز اجرا نمایید. اگر عرض زمینِ شما کمتر از ۱۰ متر است طراحی این پلان پیشنهاد نمی شود. در ادامه به توضیحاتی مفیدو مختصر در خصوص نقشه ساختمان با عرض ۱۰ متر جنوبی می پردازیم. لازم به ذکر است در پست قبل به نقشه ساختمان مسکونی ۲۰۰ متری اشاره کرده بودیم که مشاهده این پست می تواند برای شما مفید واقع گردد.

نقشه خانه سه خوابه ۲۰۰ متری

پلان تیپ طبقات :

نقشه خانه سه خوابه 200 متری

این ساختمان ۲۰۰ متر مربعی در ۶ طبقه روی پیلوت و به صورت تیپیکال در زمینی به ابعاد ۲۰ در ۳۰ طراحی شده است. پلان توسط مهندس خیری و بر اساس خواسته های کافرما طراحی شده که در طراحی این پلان فضای لابی ، اتاق خواب والدین ، اتاق خواب فرزندان ، تراس ، غذاخوری، نشیمن ، آشپزخانه، مطبخ، لابی خصوصی ، انبار خشک ، توالت و حمام به چشم می خورد. نقشه خانه سه خوابه ۲۰۰ متری دارای یک نشیمن به ابعاد ۶۳ متر مربع می باشد.

پیشنهاد ما برای نمای ساختمان ۷ طبقه :

نمای ساختمان با عرض 10 متر

برای این خانه ۲۰۰ متری جنوبی نمایی که در تصویر بالا مشاهده می کنید پیشنهاد می شود. هر چند نمایی که در تصویر بالا مشاهده می کنید می تواند سبک های مختلفی طراحی گردد. لازم به ذکر است در خصوص نمای ساختمان، می توان بر اساس نظر مهندس معمار ، نمای کلاسیک ، نئوکلاسیک و … نیز طراحی گردد. (تصویر نمای بالا صرفا جنبه ایده دارد). نظر شما در مورد نقشه خانه سه خوابه ۲۰۰ متری چیست ؟

تحریریه خانه طرح
منبع : khanetarh