درباره خانه طرح

وب سایت خانه طرح از مهرماه ۱۳۸۹ کار خود را آغاز کرد . مدیر این وب سایت ، مهندس خیری دارای مدرک کارشناسی ارشد ، گرایش مهندسی معماری و فارغ التحصیل از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران است . فعالیت خانه طرح در زمینه تولید محتوای معماری و طراحی و اجرای نقشه معماری، دکوراسیون داخلی ، نمای ساختمان و محوطه سازی است . مطالب وب سایت ، حاصل تلاش نویسندگان و مترجمان خانه طرح است. ما حامی همایش ها و سمپوزیوم های ملی و بین المللی در جهت رشد و توسعه علمی کشور هستیم. همچنین خدمات تخصصی را در زمینه طراحی ارائه می دهیم که این خدمات در هرکجا که باشید قابل دسترس است.

خدمات ارائه شده توسط ما

در طراحی نقشه های معماری توجه به روابط فضایی بسیار هائز اهمیت است . خدمات ما در این بخش شامل : نقشه معماری ساختمان – نقشه معماری ویلا و سایر فضا های معماری است . جهت مشاهده جزئیات بیشتر در مورد نحوه ی خدمات روی طراحی نقشه معماری کلیک کنید .

نمای ساختمان بخش مهمی در طراحی معماریست ، چرا که دید بصری نهایی ، نمای ساختمان است نه سازه ! تیم ما نماسازی ساختمان را بر اساس چندین فاکتور طراحی می کند . از جمله ضرورت توجه به بافت و اقلیم منطقه ، میزان بوجه کارفرما ، مصالح موجود در منطقه ، زیبایی هر چه تمام تر نما و سایر پارامترها . جهت مشاهده جزئیات بیشتر در مورد نحوه ی خدمات روی طراحی نمای ساختمان کلیک کنید .

یک طراحی داخلی زیبا مستلزم صرف هزینه بالا نیست ! تیم ما در طراحی های دکوراسیون داخلی سعی بر آن دارد که با کمترین هزینه ممکن (با توجه به سطح بودجه شما ) زیباترین و رویایی ترین فضا ها را بریتان خلق کند. برای رسیدن به این هدف ما همیشه به جدیدترین دکوراسیون های روز دنیا با سبک های مدرن ، کلاسیک ، نئوکلاسیک ، دیکانستراکشن و … دسترسی داریم و با الهام از این سبک ها آنها را بومی سازی و در طراحی شما مورد استفاده قرار میدهیم .جهت مشاهده جزئیات بیشتر در مورد نحوه ی خدمات بر روی  طراحی دکوراسیون داخلی کلیک کنید .

ما با بهره گیری از نرم افزار هایی چون ۳d s max و استفاده از موتور رندرینگ Vray , … بهترین و با کیفیت ترین تصاویر سه بعدی را در اختیارتان قرار می دهیم . در این امر نکته ای که ذهن مشتریان مارا ممکن است درگیر کند هزینه پروژه های سه بعدی سازیست که در این مورد تا جای امکان بهترین قیمت ممکنه را ارائه میدهیم .جهت مشاهده جزئیات بیشتر در مورد نحوه ی خدمات بر روی سه بعدی سازی کلیک کنید .

طراحی بنر و شیت بندی های معماری با کیفیت بسیار بالا و قیمت ماسب انجام می شود . جهت مشاهده جزئیات بیشتر در مورد نحوه ی خدمات روی طراحی بنر و شیت کلیک کنید .

مهارت های نرم افزاری ما

AUTO CAD ۹۷%
۳d max – Vray ۹۵%
Photoshap ۹۰%
PhotoImpact ۹۶%
ETABS ۸۵%