خانه دوبلکس شیک باید طراحی داخلی لوکس و لاکچری داشته باشد. در این بخش به بررسی کوتاه و اجتمالی طراحی داخلی منزل دوبلکسی می پردازیم که با بهره گیری از سبک کلاسیک توانسته حس لوکس و لاچری بودن را به پوسته داخلی خانه دوبلکس منتقل نماید. نقشه خانه دوبلکس برای بررسی عملکرد فضاها موجود نیست و در نهایت شما را به دیدن تصاویر طراحی داخلی منزل دوبلکس دعوت می کنیم.

بررسی طراحی داخلی منزل (خانه دوبلکس شیک)

راه پله دوبلکس شیک

یکی از شاخصه های مهم برای یک خانه دوبلکس شیک داشتن یک راه پله شیک و لاکچری است. راه پله هایی با دو بازوی متقارن یکی از مجلل ترین انواع راه پله برای خانه های دوبلکس محسوب می شوند که در طراحی داخلی منزل فوق ، این مدل راه پله ، مورد استفاده قرار گرفته است.

خانه دوبلکس شیک

طراحی سقف طبقه همکف منزل دوبلکس ، به سبک کلاسیک و نسبتا مینیمال است اما در عین سادگی توانسته حس لوکس بودن طراحی داخلی منزل را حفظ نماید. اما در بخش نرده های راه پله دوبلکس خبری از سادگی نیست و از الگوی کلاسیک با جزئیات پیچیده استفاده شده است.

خانه دوبلکس شیک

در تصویر بالا ، فضای لابی را مشاهده می کنید. بعد از ورود به ساختمان با یک راه پله با شکوه مواجه می شوید. در فضای سمتِ راستِ راه پله ، نشیمن (سالن پذیرایی) قرار دارد و در فضایِ سمتِ چپِ راه پله ، یک میز ناهارخوری ۱۰ نفره تعبیه شده . همچنین فضای آشپزخانه نزدیک به فضای ناهارخوری قرار دارد.

خانه های دوبلکس

در عکس بالا فضای نشیمن را مشاهده می کنید که از طبقه بالای دوبلکس دید مستقیم به سالن پذیرایی وجود دارد.

داخل خانه دوبلکس

این هم از آشپزخانه کلاسیک خانه دوبلکس که از هارمونی گرم و رنگِ کِرِم روشن برای رنگ بندیِ کابینت هایِ ممبران استفاده شده است.

شیک ترین خانه دوبلکس

در اینجا عکس های فضای لابی طبقه اول را مشاهده می کنید که فضای ارتباطی بین اتاق خواب ها ، سرویس حمام و توالت است.

دکوراسیون منزل کلاسیک

در طراحی داخلی منزل طبقه اول دوبلکس در بخش سقف و بدنه های دیوار به وضوح از جزئیات کلاسیک ظریفی استفاده شده است.

عکس خانه دوبلکس

در بخش کف سازی از متریال سنگ مرمرِ کرِمِ روشن و قهوه ای با رگه های کم رنگ استفاده شده که حال و هوای لوکسر فیس را به این خانه دوبلکس شیک بخشیده است.

طراحی داخلی منزل

این خانه دوبلکس شیک دارای چند اتاق خواب است که تصاویرِ کاملِ یکی از اتاق خواب ها را برای شما دوستداران طراحی داخلی به نمایش گذاشته ایم.

خانه دوبلکس زیبا

همانطور که در تصاویر نیز مشاهده می کنید بهره گیری از نور طبیعی و مصنوعی مناسب، هارمونی روشن ، بهره گیری از گیاهان و مبلمان لوکس در طراحی داخلی منزل به چشم می خورد.

خانه ویلایی دوبلکس

دکوراسیون داخلی دوبلکس

نظر شما در مورد طراحی داخلی منزل فوق چیست؟ خانه دوبلکس شیک و لاکچری از نظر شما چه ویژگی هایی دارد؟ دیدگاه خود را در این خصوص با سایر کاربران خانه طرح به اشتراک بگذارید.

تحریریه خانه طرح
منبع : khanetarh