در انتخاب طرح کمد دیواری به دنبال ایده نو و خلاقانه می گردید ؟ ما مجموعه ای از ۲۰ مدل کمد دیواری اتاق خواب را برای شما انتخاب کرده ایم که قطعا چند نمونه از عکس ها مناسب با سلیقه شما خواهند بود . قبل از مشاهده این تصاویر زیبا پیشنهاد می کنم به اصول طراحی کمد دیواری توجه لازم را داشته باشید . قفسه‌های لباس تنها فضاهای کوچک خصوصی و پنهان برای لباس‌های کهنه و ازکارافتاده نیستند. آن‌ها یک راه بسیار عالی و هنری برای نمایش سلیقه‌ي شما و برای مبلمانِ مدرن و شیک هستند. قفسه‌های لباس مدرن و معاصر، در طول سالیان به سمتِ قطعاتِ مبلمانِ جذاب‌تر و کاربرپسند تر تکامل ‌یافته‌اند.

۲۰ مدل کمد دیواری اتاق خواب کدامند؟

مدل کمد دیواری اتاق خواب

مشخص کردن محل کمدِ لباس مورد انتخاب شما مدتی زمان می‌برد. به یاد داشته باشید که قرار است لباس‌های موردعلاقه‌ی شما در آن قرا بگیرند ؛ بنابراین شما می‌خواهید که زیبا و منحصربه‌فرد باشد. برای مهمان‌ها و بازدیدکنندگان خانه‌ی شما، قفسه‌ی لباس‌هایتان برداشت اولِ مؤثری را القا می‌کند.

کمدهای لباس، برای نگهداری لباس‌های شما برای طولانی مدت هستند. با آن مانند دوستِ لباس‌هایتان رفتار کنید. برای تمیز کردن و صیقل دادن آن مانند هر یک از مبلمان فاخرِ دیگرتان وقت صرف کنید. اگر شما احساس کنید به فضای بیشتری برای انبار کردنِ لباس‌های فاخرتان نیاز دارید، یک کمدِ لباس می‌تواند به‌عنوانِ فضای اضافی برای انبار کردنِ لباس‌ها ، اضافه شود. کمدهای لباس، گنجه‌های محکم و جادارِ اتاق‌خواب هستند که ساخته‌شده‌اند تا مدت طولانی باقی بمانند و از چوبِ محکم و باکیفیت ساخته‌شده‌اند.

کمد لباسی انتخاب کنید که از بهترین مواد ساخته‌شده است. اندازه‌ای را انتخاب کنید که ارگونومیک و شیک باشد و کاملاً مطابق با طراحیِ فعلیِ اتاق‌خوابِ شما باشد. زمانی که کمدِ لباسِ خود را خریداری کردید، زمانِ پر کردن آن است. چند جعبه را برای انبار کردن لباس هایی که دیگر نیازی به آنها ندارید ، کنار هم قرار دهید. سپس می‌توانید آن‌ها را به یک موسسه‌ی خیریه محلی که لباس‌ها را جمع‌‌آوری می‌کند اهدا کنید . کمدهای لباس ضمیمه‌ی فوق‌العاده‌ای برای هر اتاق‌خواب و اتاقِ مهمانِ مدرن و معاصری هستند. در پایان خوشحال می شویم نظرات خود را در زمینه ۲۰ مدل کمد دیواری اتاق خواب با خانه طرح به اشتراک بگذارید .

کمد دیواری ریلی

مدل کمد دیواری

مدل کمد دیواری

مدل کمد دیواری اتاق خواب

مدل کمد دیواری

مدل کمد دیواری اتاق خواب

کمد دیواری ام دی اف

کمد دیواری ام دی اف

کمد دیواری اتاق خواب

کمد دیواری اتاق خواب

کمد دیواری اتاق خواب

کمد دیواری اتاق خواب

عکس کمد دیواری

عکس کمد دیواری

مدل کمد دیواری

مدل کمد دیواری

طرح کمد دیواری

کمد دیواری اتاق خواب

نظر شما در خصوص ۲۰ مدل کمد دیواری اتاق خواب چیست؟ کدام یک از ایده ها بیشتر توجه شما را جلب کرد؟

مترجم : بهنام خیری | تحریریه : خانه طرح