تراس و بالکن فضاهای مهمی برای خانه های آپارتمانی محسوب می گردند. در طراحی تراس و بالکن بهتر است از المان و عناصری استفاده شود که موجب افزایش حس شادمانی و آرامش گردند. گیاهان حس آرامش و انرژی خوبی دارند . استفاده از مبلمان راحت در کنار متریال هایی (مثل سرامیک طرح چوب ، چوب ترموود و …) به واسطه هارمونی گرمشان حس خوشایندی را به شما منتقل می کنند. در این بخش از وب سایت خانه طرح تصاویری از ۱۵ مدل طراحی تراس و بالکن برای شما آماده کرده ایم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرند.

بررسی و عکس های طراحی تراس و بالکن کوچک و بزرگ را ببینید

طراحی تراس و بالکن

استفاده از سرامیک طرح چوب ، گیاهان سبز و مبلمان چوبی حس آرامش و انرژی مثبت در شما دوچندان می کند!

تزیین تراس ایرانی

طراحی تراس و بالکن می تواند در بخش کف سازی خلاقانه انجام شود. در طراحی بالکن (تصویر بالا) از چوب و شن های سفید رنگ استفاده شده و بر روی شن ها ، گلدان ها جایگذاری شده اند.

ديزاين بالكن

دیوار سبز یکی از ایده های خلاقانه برای دیزاین تراس است. استفاده از این دیواره ها برای بالکن های کوچک و بزرگ قابل استفاده است. این دیواره سبز حس نشاط و انرژی مثبتی به شما منتقل می کند.

طراحی تراس و بالکن

طراحی بالکن به سبک مدرن را در تصویر بالا مشاهده می کنید.

طراحی تراس و بالکن

طراحی بالکن بزرگ با ایده ای خلافانه و بسیار ساده! بر روی دیوار بالکن از تیرهای چوبی به همراه گل های رونده استفاده شده است.

دکوراسیون تراس

بهره گیری از نور مخفی در طراحی تراس و بالکن به لوکس تر شدن فضا کمک می کند.

طراحی تراس

تزیین تراس کوچک

ایده دیواره های سبز برای بالکن های کوچک یعنی استفاده مفید از فضاهای داخلی

دیزاین تراس کوچک

چیدمان تراس کوچک می تواند به همین سادگی باشد!

طراحی بالکن

در نظر گرفتن یک تاب برای تراس یا بالکن ایده خلاقانه و سرگرم کننده ای است.

طراحی تراس و بالکن

طراحی تراس و بالکن می تواند با متریال آجر نسوز نیز انجام شود.

طراحی بالکن بزرگ

یکی از نکات جالب در طراحی بعضی از بالکن ها بستن این فضا با پنل های شیشه ای است.  این پنل ها قابل باز و بسته شدن هستند و شما می توانید در فصول سرد بالکنی گرم داشته باشید و گل های شما در معرض سرمای زمستان قرآر نمی گیرند.

دکوراسیون بالکن های کوچک ایرانی

دکوراسیون تراس می تواند به صورت کامل با متریال چوب ترمووود نیز طراحی شود.

  چیدمان تراس کوچک

یک نیمکت دو نفره با بالشتک های نرم ، گیاهان بامبو ای که فضای پشت نیمکت را پر کرده اند و یک میز برای صرف نوشیدنی دو نفره!

طراحی بالکن آپارتمان

دیدگاه شما در مورد انواع مدل طراحی تراس و بالکن بزرک و کوچک چیست؟ کدام یک از ایده ها بیشتر نظر شما را به خودش جلب نمود؟ پیشنهادات خود را در این خصوص با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

تحریریه خانه طرح
منبع : khanetarh – pinterest