توضیحات پروژه

طراحی دکوراسیون منزل

طراحی دکوراسیون منزل

مشخصات پروژه

نام پروژه

طراحی دکوراسیون منزل

نام کارفرما

جناب آقای درفش

آدرس پروژه

استان خوزستان ، شهرستان آبادان

مدت زمان پروژه

۱۰ روز کاری

توضیحات پروژه

طراحی دکوراسیون منزل

این روز ها طراحی دکوراسیون منزل بسیار باز داغی دارد ، گروه معماری خانه طرح نیز با سلاح بروز شدن به جدیدترین طراحی های دکوراسیون روز دنیا و استفاده از ایده های نو پروژه کارفرمایان این حوزه را در اقصی نقاط جهان انجام می دهد . در این خصوص این بار یک پروژه طراحی دکوراسیون منزل در آبادان وارد فاز طراحی توسط گروه معماری خانه طرح شد . سبکی که در طراحی دکوراسیون خانه آقای درفش استفاده کردیم معماری مدرن بود که با بهره گیری از یک هارمونی رنگ جذاب در صدد رسیدن به طرحی جذاب و نو بودیم . در طراحی دکوراسیون منزل بهره گیری صحیح از رنگ ها در کنار یکدیگر ، بسیار حائز اهمیت است . در طراحی دکوراسیون استفاده از رنگ قرمز در کنار یک زمینه روشن مد نظر بود . ما رنگ قرمز را در بخش آشپزخانه طراحی کردیم تا علاوه بر اینکه نقش آشپزخانه در  دکوراسیون منزل پر رنگ می شود ، یک زیبایی خاص نیز به منزل دهد.
با توجه به وجود یک راهرو که یه فضای اتاق خواب ها ختم می شد از این فرصت را مغتنم شمردیم و با ایجاد تابلوهای فانتزی و نورهای تارگت ( هدفدار ) ، زیبایی دوچندان به این راهرو ببخشیم . در بدنه این راهرو نیز از سنگ تزئینی آنتیک استفاده کردیم .

طراحی دکوراسیون منزل

نکته بسیار مهم دیگری که در دکوراسیون منزل مد نظر است نوع کفسازیست . در کفسازی از سرامیک طرح مرمر ۶۰*۶۰ استفاده شد که زیبای فوق العاده به فضای نشیمن می دهد .