طراحی داخلی منزل با پوستر دیواری

آیا به دنبال ایجاد یک دکوراسیون خاص و متفاوت برای طراحی داخلی منزل خود هستید ؟ دوست دارید دکوراسیون منزل شما جذابیت خاصی داشته باشد ؟ در این بخش قصد داریم یک راهکار خلاقانه و جذاب را پیش روی شما قرار می دهیم . پوستر های سه بعدی دیواری یکی از راه کارهای خلاقانه در جهت خلق دکوراسیونی متفاوت و رویاییست . اگر تا به حال با پوستر های سه بعدی آشنا نبوده اید و یا آشنایی کمی با آن داشته اید پیشنهاد می کنم تا پایان این بخش با ما همراه باشید . در این بخش ، مجموعه ای از زیباترین پوستر های دیواری مناسب برای دکوراسیون پذیرایی ، برای شما آماده کردیم .

طراحی داخلی منزل

طراحی داخلی منزل

طراحی داخلی منزل

توصیه اکید می کنم که در انتخاب پوستر های دیواری ، به نوع و رنگ کفسازی منزل ، دقت لازم را داشته باشید . هرچه رنگ بندی کفسازی با رنگ پوستر هماهنگی بیشتری داشته باشد ، در نتیجه نهایی شاهد عمق بخشیدن بیشتر به پوستر و جذاب تر شدن دکور داخلی خواهیم بود . توصیه دیگر در انتخاب رنگ های روشن و تیره است . پوستر هایی با رنگ های تیره ، موجب کوچکتر نشان دادن فضای داخلی می شوند از طرفی بعد از مدتی این پوستر های تیره رنگ موجب خستگی شما می شوند . پس پیشنهاد می کنم تا جای امکان از پوستر هایی با رنگ های روشن انتخاب نمایید .

طراحی دکوراسیون داخلی

کاغذ دیواری پذیرایی

طراحی دکوراسیون داخلی

اینکه که در انتخاب رنگ برای کف سازی از چه هارمونی استفاده کنیم به عهده خود شماست ، اما اگر نظر مرا به عنوان یک طراح دکوراسیون و معمار بخواهید ، پیشنهاد می کنم از رنگ های روشن استفاده نمایید ، چرا که رنگ های روشن به سادگی خود را با هر دکوراسیونی هماهنگ می کنند . این موضوع زمانی بیش از گذشته اهمیت پیدا می کند که بخواهید یک پوستر دیواری برای منزل یا دفتر کار خود انتخاب نمایید .

طراحی دکوراسیون داخلی

پوستر دیواری

دکوراسیون اتاق پذیرایی

دکوراسیون اتاق پذیرایی

دکوراسیون اتاق پذیرایی

دکوراسیون داخلی منزل

نظر شما در مورد طراحی داخلی منزل با پوستر دیواری چیست ؟

پوستر دیواری

نویسنده : بهنام خیری | تحریریه : خانه طرح

يك ديدگاه

  1. فاطیما فاضلی ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ در ۲۰:۰۴

    چه پوستر های دیواری زیبایی

ثبت ديدگاه